задвижка приварнаяЗасувка приварна – це різновид промислової арматури, який перекриває потік із заданою герметичністю. Вона працює в положенні «відкрито» і «закрито» і не призначена для точного регулювання потоку робочого середовища. Виріб складається з корпусу, пристрія для керування і замикаючого елементу в формі клина. Замикаючий елемент щільно перекриває потік шляхом поступально-обертальних рухів.

Засувка приварна виготовляється зі сталі (легованої, вуглецевої і нержавіючої) штампозварні способом і методом лиття. Устаткування призначене для транспортного або промислового трубопроводів діаметром від 300 до 2400 мм. Воно здатна витримувати тиск до 2,5 МПа і температуру до 565 ˚С.

Кріплення методом зварювання

Засувка приварна монтується на трубопроводах, де потрібна додаткова ступінь герметизації з’єднання. Зазвичай його використовують на трубопроводах, які транспортують небезпечні для життя речовини. Приварний спосіб забезпечує цілісність і непроникність з’єднання, він гарантує стійкість до температурних перепадів і механічних деформацій.

Кінцівки труб у засувки приварної зроблені без додаткових елементів. Приварення повинні виконуватися професійним зварювальником, щоб гарантувати високу якість з’єднання і місце приварювання не було слабкіше, ніж труби. Головною перевагою даного кріплення є те, що не потрібно буде постійно підтягувати фланці. Достатньо лише один раз пофарбувати, щоб метал не окислювався.

Основні переваги зварного типу з’єднання:
● забезпечення повної герметичності при правильному виконанні робіт;
● зменшує вартість засувки, так як таке з’єднання дешевше, ніж фланцеве;
● зменшується вага конструкції на трубопровідну систему;
● зменшується будівельний розмір виробу.

До недоліків можна віднести:
● для такого з’єднання необхідний персонал з відповідним рівнем кваліфікації, що може незначно збільшити вартість виробу;
● досить важко демонтувати.

Види і переваги засувок приварних

задвижка с концами под приваркуЗасувка приварна може бути клиновою і шиберною. Також ви можете вибрати необхідний спосіб керування: ручний, за допомогою редуктора або електроприводу.

Всі види засувок мають такі експлуатаційні та технічні переваги:
● відносно невелика будівельна довжина. Це полегшує навантаження на трубопровід;
● проста конструкція, що сприяє простому технічному обслуговуванню і ремонту виробів;
● гідравлічний опір невеликий, що є важливим для трубопроводів з великою швидкістю потоку;
● є можливість використовувати в різних експлуатаційних характеристиках;
● установка на трубопроводи діаметром до 2400 мм.

Завод «Адмірал» є виробником промислової арматури, в тому числі і приварних засувок. Підібрати необхідне обладнання можна в каталозі нашої компанії, де представлений весь асортимент продукції. Ми надаємо гарантію на всі вироби на 18 місяців з моменту введення в експлуатацію, а також здійснюємо доставку товару в будь-який регіон країни.