СпівробітництвоАрматурний завод «Адмірал» проектує і виготовляє засувки, затвори, клапани зворотні. Ми пропонуємо високоефективні вироби зі сталі і сплавів титану.

Наявність конструкторського бюро дозволяє підвищувати експлуатаційні та оптимізувати характеристики міцності традиційної арматури, а також проектувати вироби відповідно до індивідуальних вимог замовників.

Наша трубопровідна арматура успішно застосовується для управління потоками середовищ на системах трубопроводів комунального господарства, нафтогазової галузі, металургійних і хімічних виробництв.

Основні параметри з якими працюємо: Ду 100 – 2800 мм, Ру 0,01 до 4,0 МПа.

Ми орієнтовані на збільшення обсягу збуту нашої продукції і на розширення економічного простору. Завод “Адмірал” готовий до співпраці і запрошує фахівців, які освоять нові для нас регіони, просунути нашу продукцію на новий економічний простір.

Пропонуємо взаємовигідні умови співпраці менеджерам і регіональним представникам, які зможуть організувати разові і регулярні поставки нашої трубопровідної арматури кінцевому споживачу і посередницьким організаціям.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:

+38 (050) 342 33 60
[email protected]