Заводи виробники арматуриЗаводи виробники арматури, до яких відноситься «Адмірал» пропонують продукцію для побутових і технологічних трубопроводів. Вона необхідна для контролю і перекриття потоку робочого середовища. Заводи з виробництва трубопровідної арматури виготовляють запірну, регулюючу, запобіжну арматуру загальнопромислового і спеціального призначення:

• Запірна арматура – це арматура, за допомогою якої можна перекрити потік робочого середовища із заданою герметичністю. До неї відносять спускну і дренажну арматуру.
• Що регулює обладнання – здатна контролювати і змінювати витрату потоку робочого середовища. До неї також відноситься дросельна і запірно-регулююча арматура.
• Запобіжний тип деталей – це арматура, яка здатна автоматично захищати обладнання і трубопровід від високого тиску шляхом скидання зайвої рідини або газу.

Залежно від функціонального призначення арматура від заводу виробника представлена:
● засувками;
● затворами;
● клапанами.

Засувки – це тип деталей, у яких замикаючий елемент пересувається перпендикулярно потоку робочого середовища.
Затвори – це тип пристрою з дисковим або щитовим замикаючим елементом. А клапан призначений, щоб не давати потоку робочого середовища протікати в двох напрямках. Зазвичай на них наносять стрілку з напрямком.

Заводи виробники арматури, такі як «Адмірал» успішно поставляють продукцію на підприємства гірничовидобувної промисловості, металургії, хімічної, газової та нафтової галузі. Також наша продукція успішно експлуатується на трубопроводах загального призначення: водо- і газопостачанні, водорозподілення і відведення. На всі деталі надається гарантія 18 місяців з дня введення в експлуатацію.

Принцип роботи заводів з виробництва трубопровідної арматури

Завод трубопровідної арматури «Адмірал» налічує 20-річну успішну роботу на ринку збуту. З маленького цеху, виробництво розрослося і тепер займає площу 9 000 кв.м. Деякі заводи з виробництва трубопровідної арматури воліють віддавати частину робіт іншим виробникам. Це може негативно впливати на якість виробів. Тому на заводі «Адмірал» реалізований повний цикл створення деталей, щоб ми могли гарантувати їх високу якість і на кожному етапі виготовлення здійснювати контроль якості.

Все починається з відбору вітчизняної сировини. Ми скрупульозно підходимо до вибору металу, матеріалів і комплектуючих. Завдяки наявності конструкторського бюро, інженери якого володіють знаннями в авіакосмічній галузі, дозволяє постійно покращувати технологію виробництва і конструкцію виробів. Також ми готові виготовити деталі за індивідуальним і нестандартним проектом, якщо ви не знайшли в каталозі пдіходящу за параметрами арматуру.

Саме тому, ми пропонуємо ціну на продукцію нижче, ніж інші заводи виробники арматури. При цьому ми гарантуємо якість, що підтверджує співпрацю з великими підприємствами і холдингами країн СНД. До того ж арматура від заводу виробника «Адмірал» має такі переваги, як:
● висока точність виготовлення, що гарантує надійність обладнання;
● завдяки наявності сучасних виробничих ліній ми можемо виробляти продукцію в короткі терміни;
● гарантія на всю лінійку продукції;
● вся власна продукція відповідає сертифікатам і вимогам норм і якості.

У зручному каталозі ви знайдете всю необхідну інформацію про вироби. Якщо у вас залишилися питання, то ви можете зв’язатися з менеджерами компанії за телефонами, вказаними на сайті.