Завод промислової арматури «Адмірал» був заснований в 1997 році і має 20-ти річну історію становлення компанії. Компанія відразу відмовилася від роботи з ненадійними постачальниками. Тому ми створили повний цикл виробництва на території підприємства.

Ми організували приймання сировини з найсуворішим контролем якості. Для цього ми ретельно відбираємо виробників металів і ущільнювачів. Завод клапанів гарантує якість кожного виробу, так як ми можемо контролювати кожен етап його створення. Тому на всю продукцію завод надає гарантію на 24 місяці з моменту введення в експлуатацію.

Процес виробництва на заводі клапанів «Адмірал»

Наш завод виготовляє клапани і промислову арматуру, яка успішно експлуатується на великих підприємствах. У нас працюють найкращі інженери, з досвідом в аерокосмічній галузі. Є власне конструкторське бюро, яке щорічно покращує і вдосконалює Завод з виробництва клапанів «Адмірал»технологію виробництва і конструктивні рішення деталей.

Якщо типових деталей не буде достатньо для певних завдань, то тут передбачена можливість виготовлення не типових конструкцій. Інженери, використовуючи нові програми САПР, спроектують деталі за наданим індивідуальним проектом.

Завод клапанів пропонує наступну продукцію за доступними цінами:
● запірна арматура, яка працює в положенні відкрито-закрито. Її використовують в будь-яких трубопроводах як в побутових, так і виробничих;
● регулююча арматура, яка призначена для керуванням кількістю потоку.

Завод клапанів виготовляє продукцію відповідно вимог якості нормативно-технічної документації та сертифікатів європейських норм. Завдяки зручній каталогізації продукції ви зможете легко знайти необхідну деталь на сайті заводу.

У відповідності з кресленнями, технічними вимогами деталь виконується на сучасному автоматичному обладнання. Це гарантує високу якість і точність виробництва. Після виготовлення деталі, виробляються тестові випробування деталі.

Завод клапанів пропонує продукцію, виготовлену з різних металів, такі як: сталь (легована, вуглецева, нержавіюча) і титан. Ми використовуємо тільки якісні ущільнювачі. Тому продукція заводу може працювати на різних трубопроводах з агресивними і звичайними середовищами. Вона розрахована на будь-які умови експлуатації. Головне – це правильно підібрати запірну арматуру. Для цього потрібно знати діаметр трубопроводу, яка буде протікати рідина або газ, його властивості та характеристики. Також необхідно враховувати температуру навколишнього середовища.