Будь-яка трубопровідна система не обходиться без промислової арматури. Вона необхідна, щоб регулювати кількість потоку в робочому середовищі, здійснювати його перекриття. Вона встановлюється на трубопроводах промислового і побутового призначення. Тому її застосовують у металургійній, нафтовій та хімічній промисловості, її встановлюють в домашніх трубопроводах для газу і води.

Трубопровідна арматура допоможе уникнути аварії у системі. Вона спускає тиск в системі і перешкоджає руху потоку в двох напрямках. Тому вона буває:
● запірна;
● регулююча потік;
● захисна;
● запобіжна;
● розподільна.

По виду деталі вона буває в формі: затвора, засувки і крана. Виходячи з умов експлуатації виготовляють з нержавіючої сталі, легованої і вуглецевої, латуні і міді. Кожна підходить для певних середовищ всередині трубопроводу.

Затвори з нержавіючої сталі

Затвор з нержавіючої сталі здатний керувати потоком шляхом його перекриття. Складається з невеликого корпусу, ручки для управління запірним елементом і самого закриваючого елемента, який виконаний у формі крил метелика. Така форма закриваючого диска гарантує високу ступінь перекриття потоку.

Щоб правильно вибрати затвор з нержавіючої сталі необхідно знати діаметр трубопроводу (ця деталь підходить для діаметрів від 400 до 2400 мм), також потрібно врахувати експлуатаційні характеристики потоку і навколишнього середовища. Необхідно враховувати, якщо він буде встановлений в важкодоступних місцях, необхідно купувати затвор з нержавіючої сталі з автоматичним керуванням.

Враховуйте також спосіб монтажу, так як під кожну робочу середу підходить свій. Наприклад, зварювальний спосіб вважається найбільш міцним і підходить для трубопроводів, де необхідна велика ступінь герметизації. Завод промислової арматури «Адмірал» пропонує клієнтам деталі з наступним способом встановлення:затвор из нержавеющей стали

зі зварюванням з обох сторін;
● за допомогою фланців.

Затвори з нержавіючої сталі мають ряд позитивних характеристик:
● підвищена герметичність;
● стійкість до корозії;
● мала будівельна довжина і вага, що полегшує навантаження на трубопровід і дає можливість для установки в труднодоступних місцях;
● підвищена стійкість до корозії;
● просте управління;
● проста конструкція, легкість в обслуговуванні та ремонті;
● не перешкоджає руху потоку.

Затвори з нержавіючої сталі володіють високим класом герметичності завдяки використанню еластичного ущільнювача. Його необхідно підбирати виходячи з умов експлуатації. За рахунок особливості ​​конструкції, всередині корпусу не утворюються застої.

Завод промислової арматури «Адмірал» виготовляє арматуру для заводських трубопроводів великого діаметру. Ми виготовляємо їх діаметром від 400 до 2400 мм. При цьому, вони все одно залишаються легкі в управлінні.

Завдяки великій зносостійкості, герметичності та інших позитивних якостей затвори з нержавіючої сталі застосовують в різній промисловості. Використовують у системі опалення, побутовому і промисловому водо- і газопостачанні. Знайшло обладнання застосування і в хімічній, нафтовій та металургійній промисловості.