Затвор зворотний поворотний встановлюють на трубопроводи з самим різним призначенням: це може бути нафтопровід, газопровід або трубопровід з рідинами. Він забезпечує рух потоку строго в заданому напрямку. Таким чином система буде працювати надійно і безпечно. У разі утворення зворотного потоку в системі він може вивести з ладу насос або весь трубопровід. Завод «Адмірал» випускає зворотні клапани, які витримують щоденно високий тиск і перепади температур.

Механізм складається з корпусу і спеціальної пружини, жорсткість пружини регулюється окремо. Пружина відкриває запірні елементи, як тільки тиск в системі падає, вона їх перекриває. Це не дає потоку текти в зворотну сторону. Також затвор зворотний поворотний може захистити від такого явища, як гідроудар.

Особливості вибору

Відомі такі види зворотного клапана:

кульовий, він може працювати в в’язкому середовищі підйомний, встановлюється тільки для вертикальних трубопроводів через особливості конструкції дисковий, встановлюється на технічних трубопроводах, може бути діаметром від 40 до 500 мм, витримує температурний діапазон від -10 до +80 градусів Цельсія поворотний. Він може встановлюватися в системах каналізації і водопостачання, а також в насосних станціях. Витримує температури від 0 до 60 градусів Цельсія, проводиться для трубопроводів діаметром від 50 до 400 мм.

Кожен з них підходить під конкретні завдання. Затвор зворотний поворотний необхідно вибирати виходячи з таких параметрів:
● умови робочого середовища;
● діаметр трубопроводів;
● робочий тиск;
● матеріал виготовлення;
● ціна.

Затвор зворотний поворотний має ряд переваг. На відміну від засувок, це універсальна деталь, яка може працювати в різноманітних середовищах. Навіть в тих, які відрізняються великим забрудненням. Такі клапани можуть працювати в трубопроводах навіть з високим тиском. До позитивних якостей вироби відносять високу ремонтопридатність і легкість в технічному обслуговуванні. Вони мають невеликі габарити, так що є можливість установки на будь-яких трубопроводах, в будь-якому місці. При цьому затвор будуть додатково навантажувати систему зайвою вагою. Їх можуть встановлювати на трубопроводах великого діаметру. Вироби мають довгий термін експлуатації.

До недоліків можна віднести те, що затвор використовують в трубопроводах з інтенсивним рухом потоку і при спрацьовуванні він сам може стати причиною гідроудару. На відміну засувок, він не може управляти потокам в обох напрямках.

Наш завод випускає затвор зворотний поворотний надійним, із застосуванням сучасних конструкторських рішень. Якщо необхідно виготовити обладнання з особливими вимогами, то ми впораємося з цим завдяки наявності власного конструкторського бюро і повного циклу виробництва.