продукция завода "Адмирал"Навіть найпростіший трубопровід вимагає монтажу промислової арматури. Вона необхідна, щоб керувати потоками всередині робочого середовища шляхом зміни перерізу труби в місці встановлення.

Завод промислової арматури «Адмірал» пропонує наступні види продукції:
засувки (клинові і шиберні);
затвори (дискові і щитові);
зворотні клапани.

Щоб спростити процес управління затвор може поставлятися з приводом. Це необхідно для автоматизації системи керування трубопровідною системою.

Навіщо потрібен привід

Привід це пристрій, який застосовується в трубопровідних системах всіх галузей промисловості і на побутових трубопроводах. Його встановлють на трэлектропривод AUMAубопроводах хімічної, металургічної, нафтогазової промисловості. Також вони знайшли застосування на водо- і газоводах, системах водорозподілу та водовідведення.

Основне призначення – це дистанційне керування системою арматури. Це означає, що з одного пульта можна відкривати і закривати потік, контролювати його кількість і витрату. Іноді дане обладнання встановлюють для діагностики, а також для визначення положення запірного пристрою. Затвор з приводом буває:
● електричним;
● пневматичним;
● гідравлічним.

З технологічним розвитком діаметр трубопроводів і водовідних систем поступово збільшувався, а з ним зростає швидкість руху потоку і номінальний тиск. Керувати вручну такою системою ставало все важче і для вирішення цієї проблеми з’явився затвор з приводом. Також привід дозволяє встановлювати виріб в місцях, де небезпечно перебувати людині або куди важко дістатися. Залежно від розмірів і експлуатаційних характеристик затворів з приводом може бути однооборотним і багатооборотним.

Де вигідно купити затвор з приводом

затворы дисковыеУ зручному каталозі сайту «Адмірал» ви знайдете затвор з приводом з дисковим замикаючим елементом і щитовим. Перший призначений для монтажу на трубопроводі. Пристрій являє собою корпус, привід для керування і замикає елемент у формі диска. Диск розташований всередині корпусу перпендикулярно або трохи під кутомзатвор щитовой к потоку. Обертаючись навколо своєї осі, він надійно перекриває потік. Диск може бути одно-дво-і трьохексцентріковим або осьовим. Він може кріпиться до трубопроводу за допомогою фланців або зварювання.

Щитові затвори з приводом встановлюються в системах зрошення, в спорудах для водовідведення, в каналізаціях та дамбах. Це ідеальне рішення для рідин, які рухаються під дією власної сили тяжіння (самопливом). Кріпиться за допомогою фланців або методом бетонування.

Якщо вам не вдалося знайти на сайті потрібний виріб ви можете замовити обладнання з урахуванням індивідуальних параметрів. Зверніть увагу на діюче конструкторське бюро, де інженери зможуть спроектувати деталь у відповідність до ваших вимог. Завдяки повному циклу виробництва ми зможемо виготовити її в максимально короткі терміни. Ціна на продукцію вигідно відрізняється від тих, що пропонують в роздрібних мережах.