затвор дисковый с тройным эксцентриситетомЗатвор поворотний дисковий з потрійним ексцентриситетом – це різновид трубопровідної арматури. З його допомогою можна контролювати і перекривати потік всередині робочого середовища. Виріб складається з корпусу, елемента керування і замикаючого пристрою. Замикаючий елемент розташований всередині сідла, через яке проходить потік. Воно виготовлено у формі диска і розташовується перпендикулярно або під кутом до робочого потоку.

Замикаючий елемент обертається навколо своєї осі, яка збігається або є власною. У першому випадку дисковий затвор називається осьовим, у другому затвор поворотний дисковий з потрійним ексцентриситетом або подвійним. Основна відмінність від звичайного обладнання такого типу полягає в тому, що він має три зсуви. Тобто при процесі відкривання і закривання, диск повертається в трьох площинах.

При першому зміщенні вісь обертання диска зміщується щодо центру диска і ущільнювача. При другому зміщенні – вісь диска пересувається щодо центру трубопроводу. При третьому зміщенні – диск перекриває потік повністю.

Затвор з потрійним ексцентриситетом – це інноваційна конструкція, яку можуть виробляти заводи з власним конструкторським бюро, так як він вимагає значних проектних знань і досвіду. Основна перевага конструкції – це повне виключення тертя між замикаючим елементом і сідлом виробів. Це істотно збільшує термін експлуатації обладнання.

Затвор з потрійним ексцентриситетом має низку переваг, серед яких:затвор с тройным эксцентриситетом

● забезпечення підвищеної герметичності;
● завдяки зсуву осі дискового затвора зменшується втрата тиску;
● за рахунок інноваційної конструкції збільшена пропускна здатність пристрою;
● відсутня деформація ущільнюючого матеріалу;
● двостороння герметизація;
● мала будівельна (монтажна) довжина, висота і маса, що полегшує навантаження на конструкцію трубопроводу;
● проста конструкція, яка дозволяє проводити технічне обслуговування і оперативний ремонт;
● застосування на трубопроводах великого діаметру.

Правильно підібрана деталь забезпечує довгий і надійний термін служби. Тому, якщо ви хочете купити затвор поворотний дисковий з потрійним ексцентриситетом потрібно враховувати діаметр трубопроводу і пропускну здатність виробу. Також потрібно знати експлуатаційні характеристики потоку робочого середовища, такі як: номінальний і максимальний тиск, температурний режим і якою буде рідина або газ. Враховуйте необхідний тип приводу, тип приєднання до трубопроводу і тип ущільнювача. Потрібно враховувати експлуатаційні характеристики металу, з якого виготовлений затвор дисковий з потрійним ексцентриситетом.

Як вибрати затвор дисковий з потрійним ексцентриситетом

затвор поворотный дисковый с тройным эксцентриситетом Затвор дисковий з потрійним ексцентриситетом виготовляється зі сталі (вуглецевої, нержавіючої та легованої) штампозварним способом і методом лиття. Отримав велику популярність в трубопроводах, в яких рухається потік робочого середовища з великими вкрапленнями, наприклад, пісок. Також обладнання використовують в нафтовій, хімічній, газовій та металургійній промисловості. Його монтують на побутових трубопроводах, які призначені для водо- газо- і теплопостачання.

Затвор поворотний дисковий з потрійним ексцентриситетом від заводу промислової арматури «Адмірал» зроблено з власної спеціально розробленою конструкцією. Вона забезпечує успішну експлуатацію виробів на трубопроводах з великим тиском, високими температурами і в середовищах, які можуть руйнівно діяти на метал. Пристрій здатний витримувати температуру до 450˚С і тиск до 2,5 МПа.

Такий виріб можна встановлювати на трубопроводи діаметром від 300 до 2500 мм. Конструкція забезпечує клас герметичності A, B, C, D відповідно до Держстандарту. Завод надає гарантію 18 місяців з моменту введення в експлуатацію. Номінальний термін експлуатації складає 15 років або до 500 циклів. У комплект поставки входить сам пристрій і необхідна технічна документація. За бажанням клієнта затвор дисковий з потрійним ексцентриситетом можна обладнати редуктором або автоматичним управлінням. Це прилад можна вибрати з фланцевим приєднанням або під приварення.

Переваги покупки у завода виробника

Купуючи продукцію заводу промислової арматури «Адмірал», ви отримуєте виріб з гарантованим терміном роботи належної якості. При цьому ви можете заощадити, так як ціна на продукцію відрізняється від тієї, що пропонують в роздрібній мережі. Ми виключаємо власну маржу і вартість зберігання і транспортування продукції. У зручному каталозі можна знайти підходящий виріб або завантажити детальний каталог всієї продукції.