Відомий затвор фланцевий двох видів: зворотний затвор дисковий поворотний фланцевий і затвор дисковий поворотний міжфланцевий. Чим затвор фланцевий відрізняється від затвора міжфланцевого? Відмінність в принципі дії і призначення обладнання. Зворотний поворотний затвор дисковий фланцевий повністю готовий до експлуатації обладнання, яке складається з корпусу зварного (литого), до якого приварені фланці. З їх допомогою затвори дискові поворотні фланцеві монтуються в технологічну лінію. Фланці забезпечують надійне і міцне з’єднання.

Затвор фланцевий. Пристрій і призначення

Затвор фланцевий. Специфіка. Характеристики  Нескладно здогадатися, що запірний елемент в затворі дисковому диск, який розміщений під кутом 90 градусів до робочого потоку. Затвори дискові поворотні фланцеві контролюють тиск всередині трубопроводу, проходження робочого потоку, швидко перекривають надходження робочого потоку в лінію. Дискові затвори виробляють з чавуну, звичайної і нержавіючої сталі. Дискові затвори забезпечують надійність технологічних ліній при великій температурі і тиску, добре переносять гідроудари.

Затвор поворотний фланцевий. Застосування

Дисковий затвор поворотний фланцевий якнайкраще працює в технологічних лініях, у які подається гаряча вода, в системах опалення при високому тиску, в охолоджувальних системах на промислових підприємствах. При зміні напрямку потоку дисковий поворотний затвор автоматично перекриває його, тим самим захищаючи систему трубопроводів від збоїв в роботі.

Міжфланцеве поворотний дисковий затвор: конструкція, застосування

Затвор фланцевий. Специфіка. ХарактеристикиМіжфланцевий поворотний дисковий затвор не здатний працювати при високому тиску, сфера його застосування обмежується водопостачанням і системами комунікацій. Для монтажу міжфланцевого затвора на кінцях труби кріплять фланці і затискають між ними затвор. Міжфланцеві затвори виготовляють зі сталі методом лиття або штампування. Цей вид затворів може працювати тільки в двох положеннях відкрито або закрито.

Затвор дисковий поворотний фланцевий. Сильні сторони

Детальний технічний опис затворів дискових поворотних читайте в нашому каталозі. А ми наведемо основні характеристики, які роблять його конкурентоспроможним серед іншого обладнання.

1. Затвор поворотний дисковий фланцевий працює в самих різних системах трубопроводів. Здатний витримати велику температуру і великий тиск.
2. Затвор можна встановити навіть в важкодоступних місцях технологічних ліній.
3. Експлуатація та обслуговування вимагають мінімум трудовитрат, тому що затвор складається з невеликої кількості деталей. Для того, щоб провести ремонт і заміну деталей затвор не треба демонтувати.
4. Затвор дисковий забезпечує високий рівень герметичності.
5. Забезпечує контроль потоку робочого середовища. Конструкція затвора дозволяє в повному обсязі відкривати запірний елемент.
6. Якщо затвор дисковий фланцевий виготовлений з матеріалів, спеціально підібраних під певне середовище, то термін його експлуатації значно збільшиться.

Затвор поворотний дисковий фланцеве. Керування

Керувати роботою дискових затворів можна:
1. маховиком;
2. редуктором;
3. електроприводом;
4. пневмоприводом.

Використовуючи для керування електричні пристрої, оператор автоматично контролює роботу запірних елементів затвора.

Затвор дисковий поворотний фланцевий. Ущільнення

Для дискового фланцевого затвора використовують три види ущільнень:
– ущільнення, виготовлене з еластомерів, розміщене на диску або в корпусі;
– ущільнення з металу;
– еластомерного ущільнення, розташоване в корпусі.
Останній вид ущільнення робить затвор дисковий більш довговічним і дозволяє досягти високого рівня герметичності. Таким чином деталі затвора захищені від негативного впливу робочого середовища.

Підібрати підходящий варіант не складе великих труднощів. Наші фахівці завжди допоможуть вам з вибором. Дізнавайтеся вартість, замовляйте.
Телефонуйте: +38 (056) 796 90 80, +38 (050) 342 33 60
Пишіть: [email protected]