Дисковий поворотний затвор з’явився в 18-19 століттях. А ось цінність конструкції оцінили в середині минулого століття, коли хімічне виробництво досягло певного рівня розвитку і з’явилися якісні матеріали ущільнювачів. Конструкція дискового поворотного затвора краще підходить для зниження тиску в системах трубопроводів. Затвор поворотний міжфланцевий може працювати із гарячою і холодною водою, в системах опалення і вентиляції і т.п. Однаково добре зарекомендував себе і в харчовій, і у важкій промисловості. Сьогодні підприємства замість засувок і кранів кульових активно використовують затвори поворотні.


Затвори міжфланцеві. Способи керування.

   Відкривають / закривають затвор поворотний дисковий міжфланцевий в залежності від ситуації за допомогою:
1) рукоятки з металу;
2) редуктора з черв’ячною передачею;
3) пневмоприводу;
4) електроприводу.


Встановлення затвору дискового


Затвор дисковий міжфланцевий встановлюється на трубу між двома фланцями. Для деяких затворів дискових має значення місце монтажу на трубі.

Затвор дисковий поворотний міжфланцевий, фланцевий і під приварення. ВигодиЗатвор дисковий поворотний міжфланцевий, фланцевий і під приварення. ВигодиЗатвор дисковий поворотний міжфланцевий, фланцевий і під приварення. Вигоди
Затвор дисковий поворотний міжфланцевий, фланцевий і під приварення. ВигодиЗатвор дисковий поворотний міжфланцевий, фланцевий і під приварення. Вигоди
Поворотний дисковий затвор з центрируючими вушками монтують між відповідними фланцями. Вушка потрібні для центрування затвора. В кінці лінії цей тип затвора встановлювати не можна.Для поворотного затвора із різьбовими вушками не має значення в якому місці трубопроводу його встановлювати. Монтаж можна проводити в кінці лінії або між фланцями. У цій моделі затвора вушка використовуються для фіксації, кількість вушок збігається з кількістю отворів в відповідних фланцях.Затвори поворотні з подвійними фланцями можна монтувати в кінці лінії, кількість отворів у фланцях затвора має збігатися з кількістю отворів в відповідних фланцях.

 

Які вигоди отримують, використовуючи дисковий затвор міжфланцьовий, фланцеве і під приварення.


1.Уменьшеніе витрат на технічне обслуговування. Диски, осі, ущільнення дискових затворів взаємозамінні.

2. Безпечне технічне обслуговування. Шток міцно фіксується стопорним кільцем. Наявність подвійного ущільнення гарантує надійну герметизацію.

3. Збільшений термін експлуатації. Використання спеціальних підшипників, зменшують коефіцієнт тертя, зменшують ступінь зносу матеріалів і знижують крутний момент. Затвори дискові поворотні міжфланцеві і фланцеві мають самовстановлюючий диск, що гарантує високий рівень герметичності, зменшується знос ущільнення.

4. Легкість технічного обслуговування. Нескладна конструкція дозволяє легко збирати і розбирати затвор міжфланцевий або фланцевий, або під приварення.

5. Великий діапазон застосування.

Сучасна хімічна промисловість дозволяє виробляти велику різноманітність ущільнювачів, що дає можливість використовувати затвори дискові меж фланцеві для різноманітних робочих середовищ при досить високих температурах.

Наш завод випускає затвори сталеві дискові з гумовим ущільненням Ду 400 – 2400 мм.

   Затвор дисковий поворотний міжфланцевий, фланцевий і під приварення. ВигодиЯкі вигоди можна отримати, використовуючи затвори дискові заводу «Адмірал»?

1. Зварна конструкція затворів дискових дозволяє виготовляти будь-які габаритні розміри затвора, не збільшуючи терміни виготовлення.

2. Зменшено крутний момент для відкриття / закриття затвора завдяки використанню шліфованого приводного вала. Таким чином зменшено тертя і ймовірність задирів між сальниковим набиванням і шпинделем.

3. Одноексцентрикова конструкція затвора, в порівнянні із затворами типу «батерфляй», забезпечує більш високу герметичність, а значить надійну роботу трубопроводу.

4. Виготовляємо затвори під чверть оборотний редуктор або привід будь-якого розміру і будь-якої марки.

5. Конструктивні особливості затвора дозволяють комплектувати затвор дисковий економічнішими приводами, в порівнянні з дво- і трьох ексцентриковими затворами.

6. Для заміни гумового профілю не потрібно повного розбору затвора.