Трубопровідна арматура встановлюється ​​на будь-які системи трубопроводу. Вона дозволяє керувати робочим середовищем і монтується на трубопроводи металургійної, хімічної та нафтової промисловості, на водо- і газопроводи, системи опалення та інше. Залежно від функціональної ролі обладнання ділиться на:

● засувки;
● клапани;
● крани;
● затвори.

Завод промислової арматури «Адмірал» виготовляє різні види затворів, серед яких популярністю користується затвор дисковий поворотний з редуктором і пристрої з щитовим замикаючим елементом для відкритих систем. Їх можна знайти в зручному каталозі сайту.

Затвор дисковий поворотний з редуктором

затвор дисковый поворотный с редукторомЗатвор дисковий поворотний з редуктором ще називають заслінка, гермоклапан, батерфляй і поворотний затвор. Виріб оснащений замикаючим елементом у формі диска. У корпусі виробу він розміщений перпендикулярно або під кутом і шляхом обертання навколо своєї осі здійснює перекриття потоку. Це відбувається за рахунок зміни перерізу труби в місці встановлення вузла.

Принцип роботи пристрою простий – потік перекривається, проходячи через кільцеве сідло за допомогою диска. Вісь обертання диска може бути власною або збігається. У першому випадку затвор дисковий поворотний з редуктором називають осьовим, у другому ексцентриковим.

Редуктор на дисковому затворі дозволяє перетворити і передавати крутний момент докладаючи менше зусиль. Тому обладнання можна використовувати на трубопроводах великого діаметру. Крім цього, на вибір затвора дискового поворотного з редуктором вплине діаметр трубопроводу (він може бути 300 до 2400 мм), номінальний тиск (Pn = 0,1 … 2,5 МПа).

Завод промислової арматури «Адмірал» пропонує дискові затвори з класом герметичності A, B, C, D за вимогами ГОСТу. Затвор виготовлений зі сталі. На кожен виріб надається гарантія 18 місяців з дня введення в експлуатацію. Час служби виробу становить не менше 15 років або 500 циклів.

Основні переваги, які дає затвор дисковий поворотний з редуктором:
● будівельна (монтажна) довжина і невелика маса, що полегшує навантаження на трубопровід;
● завдяки простій конструкції і малій кількості деталей, затвор простий в технічному обслуговуванні та ремонті;
● є можливість швидкої заміни ущільнювача;
● монтаж на трубопроводах великого діаметру.

Такий затвор може бути приєднаний до трубопроводу за допомогою фланців, стяжних шпильок і зварним способом. Кожен з них має ряд переваг і недоліків. Але вибирати потрібно той, який буде відповідати умовам експлуатації трубопроводу.

Де купити затвор дисковий поворотний з редуктором

затворы дисковые поворотные с редуктором Затвор дисковий поворотний з редуктором від заводу «Адмірал» можна встановлювати на системах водо- і теплопостачання, на трубопроводи зі специфічними середовищами потоків, в системах подачі і розподілу газу. Також він успішно експлуатується на підприємствах нафто газової, хімічної і гірської промисловості.

Завод промислової арматури «Адмірал» виготовляє дискові затвори з редуктором на власних потужностях без участі сторонніх виробників. Це дозволяє співробітникам самостійно здійснювати контроль якості на кожному етапі.

Формуючи ціну на затвор дисковий поворотний з редуктором ми виключаємо маржу і вартість транспортування і складування в магазині. Тому купити затвор за вигідною і доступною ціною можна на сайті «Адмірал».

Якщо в каталозі ви не знайшли задовольняючої за параметрами деталі, наше конструкторське бюро може спроектувати деталь за індивідуальним проектом. Наявність повного циклу виробництва дозволяє виготовити його в максимально короткі терміни.