Засувки з електроприводом грають провідну роль серед регулюючої і запірної трубопровідної арматури. Використання електроприводу розширює можливості засувки, з її допомогою відкривають, закривають і регулюють потоки робочої середовища (вода, газ, паливно – мастильні матеріали, хімічні сполуки і т.п.). Засувка виконує в основному дві команди: відкрити або закрити трубопровід. Конкретна команда подається в залежності від змін того чи іншого підконтрольного параметру: витрати робочого середовища, тиску, температури. Засувка, яка працює в системі управління комплексом, відкривається або закривається в залежності від стану вентиляторів або насосів.

Засувка з електроприводом автоматизує управління робочими середовищами в самих різних галузях промисловості.

Коли потрібна засувка з приводом? Управління робочим середовищем виконується дистанційно, якщо лінія знаходиться в небезпечному для людини місці, або якщо лінія важкодоступна.

Засувка з електроприводом. Особливості експлуатації.


Електроприводні засувки мають більш широку сферу застосування, в порівнянні з засувками з ручним керуванням, тому що ними можна керувати як автоматично, так і вручну. Пристрій електроприводної засувки не відрізняється від пристрою ручної засувки. Обмеження за діаметрами немає, кріплення до труби в основному фланцеве. Засувки з електроприводом плавно регулюють потік, тому гарантують відсутність гідроударів. При тому, що електропривод засувки покращує її робочі характеристики, він же і обмежує область їх застосування. Автоматично керовані засувки не встановлюють на вибухонебезпечних об’єктах.

Електропривод засувки. Основні характеристикию.


Якщо говорити в загальному, то електроприводи відрізняються по потужності, крутному момену і типу підключення. Давайте розглянемо їх детально. Основною характеристикою, за якою відрізняють приводи, є конструкція редуктора, тому в залежності від неї електропривод засувки може бути: циліндричним, черв’ячним, планетарним, кулісно-гвинтовим.

Якщо засувку планується використовувати для регулювання робочого середовища, то для приводу вибирається двигун змінного струму, рідше постійного. Залежно від умов роботи обладнання і технологічних вимог вибирають один з наступних електроприводів: електронний, фрикційний, електромеханічний, електромагнітний, електричний.

З чого складається електропривод засувки?

Електропривод складається з редуктора, кріплення, ручного перемикача, датчиків, покажчика положення, електричних з’єднань, ручного дублера (потрібен, якщо відключать електрику). Це основні елементи електроприводу. Остаточні характеристики приводів визначаються тим чи іншим видом засувки, на яку його будуть встановлювати.

Основні різновиди електроприводів для засувок:

– багатооборотний;
– вибухозахищений багатооборотний;
– інтегрований багатооборотний;
– вибухозахищений інтегрований багатооборотний.

Великою популярністю користуються засувки з електроприводом виробництва AUMA і «Aдмipaл».

Електропривод AUMA, режим відкрити-закрити
Комбінація приводу з циліндричним редуктором
режим відкритизакрити
Електропривод AUMA, режим регулювання
Електропривод виробництва Aдмipaл,
режим відкритизакрити
Електропривод виробництва Aдмipaл,
режим регулювання

Не можна забувати, що надійна робота всього комплексу залежить від того наскільки засувка з приводом відповідає завданням, поставленим перед конкретною технологічною лінією і кліматичних умов.

Фахівці допоможуть грамотно підібрати засувки з електроприводом. Ціна комплекту складається з вартості самої засувки і вартості електроприводу. Ціна на електропривод залежить від марки і від необхідності в додаткових блоках, наприклад, в блоках дистанційного керування. Звертайтеся до нас за телефонами +38 (056) 796 90 80 або +38 (050) 342 33 60, отримаєте консультацію щодо вибору електроприводу, дізнайтеся вартість засувки з електроприводом.