Нержавіючі засувки відносяться до запірної арматури, яка забезпечує нормальну роботу систем трубопроводів. Їх конструкція відносно проста: є два головні компоненти, що впливають на надійність роботи засувок це замикаючий елемент і сідло. Замикаючий елемент перекриває рух робочого середовища. Наводиться в дію за допомогою шпинделя, який з’єднаний з кермом або з приводом (електричним, пневматичним, гідравлічним).

задвижка из нержавеющей стали вварнаяНайпопулярніша і часто використовувана запірна арматура – це клинова засувка нержавіюча. Ця арматура використовується в:

• Хімічній галузі. Засувка з нержавіючої сталі не сприйнятлива до дії агресивних речовин, що використовуються в хімічній промисловості. Запірний елемент і сідло захищені від руйнівної дії робочого середовища, що гарантує надійність роботи засувки і довговічність конструкції в цілому;
• Нафтогазова галузь. Встановлюється на газопроводах. Засувка нержавіюча працює на трубопроводах, що перекачують сиру нафту і нафтопродукти;
• Фармацевтична галузь. Процес виготовлення ліків вимагає високих температур і високого тиску. Нержавіючі засувки в таких умовах демонструють хороші експлуатаційні показники.
Засувки нержавіючі, ціну на які можна дізнатися на нашому сайті, призначені для робочого середовища, температура якої знаходиться в межах від – 600С до + 5650С.

Клинова засувка нержавіюча. Пристрій

У цього виду засувок замикаючи елемент має клиноподібну форму. Знаходиться клин у внутрішній порожнині засувки і спрямований вниз. Рух запірного елемента відбувається перпендикулярно напрямку робочого середовища. В крайньому нижньому положенні клин «сідає» в сідла, які точно повторюють форму клина. Цим і досягається необхідна герметичність.

Нержавіючі засувки мають три варіант виконання клина:

Засувки нержавіючі. Все, що треба знати при виборі1. Жорсткий. Зроблений з цільної сталевої заготовки. Герметичність забезпечується точною відповідністю кута клина і кута, який утворюють сідла. Виробництво засувки з жорстким клином вимагає виконання певних вимог, що робить його досить витратним. Жорсткий клин швидко зношується, можливе заклинювання;
Засувки нержавіючі. Все, що треба знати при виборі2. Дводисковий. Клин складається з двох дисків, закріплених на штоку. Диски мають властивість самовстановлюватися в сідла. Дводисковий клин найбільш практичний, виключена можливість заклинювання. У виробництві простий і доступний. Завод «Адмірал» виробляє засувки нержавіючі клинові дводискові 30нж42нж, 30нж947нж, 30нж946нж, 30нж41нж, 30нж964нж та ін.;
Засувки нержавіючі. Все, що треба знати при виборі3. Пружний. Клин складається з двох дисків і пружного елемента між ними, який забезпечує щільне прилягання дисків до сідел.

Засувка з нержавіючої сталі. Плюси

задвижка нержавеющая

• Антикорозійні властивості.
• Висока герметичність.
• Надійність. Простота обслуговування і ремонту.
• Низький гідравлічний опір. Це означає, що перепад тиску мінімальний, тому що робоче середовище, проходить через засувку, що не зустрічає опору.
• Штампозварна засувка нержавіюча надає мінімальні навантаження на трубопровід.
• Засувка може бути виготовлена ​​під привід будь-якої марки.

Засувки нержавіючі, ціна на які прораховується відповідно до технічного завдання замовника, виробляються або цілком з нержавіючої сталі, або в конструкції обладнання можуть використовуватися нержавіючі наплавлення. Наш завод співпрацює з перевіреними постачальниками металу, який проходить вхідний контроль якості. Для виробництва засувок з нержавіючої сталі ми використовуємо сталь 08Х18Н10Т (AISІ 321) і 08Х18Н10 (AISІ 304).

Придбати засувки нержавіючі нашого виробництва можна по всій території України. Доставка проводиться найманим транспортом або службами доставки. Детальніше дізнатися про нашу продукцію можна в каталозі.