Засувки сталеві найпоширеніший вид трубопровідної арматури, використовуваної на різних видах трубопровідних систем. Даний елемент замикання рухається перпендикулярно осі потоку і може повністю перекрити його або регулювати пропускну здатність.

задвижка стальная фланцевая Ду 800 Ру 25Засувка сталева фланцева, ціна якої доступна для покупців, виготовляється звареним способом і способом лиття. Зазвичай, її монтують на системи житлово-комунального господарства, газо- та водопроводах. Широке застосування така арматура знайшла і у технологічних системах, таких як: нафтопроводи, хімічна промисловість, об’єкти енергетики і металургії. Устаткування можна встановлювати на трубопроводи діаметром від 15 до 2000 мм, з тиском до 2,5 МПа і температурою до 250 ˚ С.

Завод «Адмірал» має великий досвід роботи з різними галузями, тому виробляє продукцію як для агресивних середовищ, так і для неагресивних. Наявність конструкторського бюро і повного циклу виробництва дозволяє виготовляти засувки сталеві (ціна яких буде залежати від заданих замовником параметрів) за індивідуальним проектом. Засувка сталева може бути виготовлена ​​з різних видів металу, від чого також буде залежати її вартість. Застосовуваня засувки буде прямо залежати від того, з якої стали вона виготовлена:

1. З вуглецевої сталі. Її рекомендують використовувати для трубопроводів з неагресивним середовищем. Це може бути пар, вода, нафта та продукти з неї і природний газ. Таку засувку ефективно використовувати при температурах зовнішнього середовища від -40 до +40 ˚С і температурах всередині системи -40 до + 425˚С.


2. З легованої сталі. Даний тип засувок найкраще використовувати в умовах низьких температур зовнішнього середовища до -60 градусів Цельсія. Зазвичай вони пофарбовані в синій колір.


3. З корозійностійкої сталі. Вони встановлюються на трубопроводи з агресивним середовищем потоку. Працюють при температурах від – 60 до +425 ˚ С. Найчастіше їх використовують в хімічній промисловості або на особливо важливих ділянках.

Переваги і недоліки сталевих засувок

Велике застосування запірних сталевих деталей пояснюється рядом переваг при експлуатації:задвижка стальная Ду 800 Ру 4
проста конструкція, а відповідно і висока ремонтопридатність;
невелика будівельна довжина і вага, які впливають на легкість монтажу і налаштування;
широкий спектр, де можна застосовувати такі конструктивні елементи;
малий гідравлічний опір, як наслідок малий знос рухомих деталей;
невелика ціна.

Крім основних переваг обладнання, при покупці потрібно враховувати певні недоліки, які можуть ускладнити експлуатацію:
велика будівельна висота, особливо для виробів з висувним шпинделем;
великий час відкривання і закривання затвора;
швидкий знос ущільнюючих матеріалів.

Конструктивна будова засувок

Завод «Адмірал» пропонує наступний вигляд засувок: клинові, паралельні, дискові. Найбільш поширений спосіб управління засувками – ручний. При цьому, компанія може виготовляти засувки з електроприводом і гідроприводом. Для трубопроводів великого діаметра необхідно встановлювати редуктор.

У загальному випадку, засувка має наступну конструкцію: корпус, кришка і замикаючий елемент. Корпус кріпиться з двох сторін до трубопроводу декількома способами з’єднання. Це може бути фланцеве, під зварювання і муфтове з’єднання. Затвор розміщується перпендикулярно потоку робочого середовища.

Правильний вибір сталевої клинової засувки

Щоб трубопровідна арматура прослужила довгий термін, її необхідно підбирати виходячи з умов експлуатації. Є кілька параметрів, які необхідно мати на увазі при покупці:

діаметр трубопроводу, де встановлюється механізм;задвижка шиберная
який робочий тиск буде в системі;
робоча температура;
тип приводу;
клас герметичності для конструкції;
спосіб монтажу.

Засувка сталева, ціна якої формується з урахуванням даних параметрів, буде служити довго і надійно.

Завод трубопровідної арматури «Адмірал» займається виробництвом сталевих засувок використовуючи свої потужності і не залежить від постачальників деталей. У цехах реалізований повний цикл виробництва. Конструкторське бюро постійно покращує технологію виробництва і удосконалює конструкції, застосовує нові матеріали. Це дозволяє надійно працювати нашим деталям не одне десятиліття. Протягом всієї експлуатації ми рекомендуємо проводити плановий ремонт і технічний огляд фланцевих сталевих засувок. Вся продукція, яка має гарантію на 24 місяці.