Засувка монтується на трубопровід промислового і побутового призначення для керування потоком робочого середовища. Виріб складається з корпусу, пристрою для управління і замикаючого елементу. Потік герметично перекривається за рахунок обертально-поступальних рухів. Замикаючий елемент переміщається перпендикулярно потоку.

Пристрої встановлюють на трубопроводи діаметром від 50 до 2200 мм. Ціни на засувки залежать від сфери застосування: у житлово-комунальному господарстві для водо- газопостачання, на нафтопроводах, в металургійній і хімічній промисловості. Вони здатні витримати тиск до 25 МПа і температури до 565 ˚С.

Виріб є популярним завдяки своїм позитивним якостям, до яких відносять:
● проста і ремонтопридатна конструкція;
● мала будівельна довжина (при цьому велика висота, що є мінусом);
● засувку можна застосовувати в різних умовах експлуатації;
● у відкритому положенні гідравлічний опір – мінімальний.
Завод промислової арматури «Адмірал» виготовляє засувки повнорозмірними, тобто діаметр деталі збігається з діаметром трубопроводу.

Вартість засувок: від чого вона залежить

Ціни на засувки залежать від конструкції виробів і розташуванню замикаючого елементу.задвижки клиновые и шиберные Конструкції запірних елементів обладнання бувають:
● клинові засувки;
● засувки з жорстким клином;
● дводисковий клин;
● пружний клин;
● засувка з паралельним розміщенням замикаючого елемента;
● шиберна засувка;
● шлангова.


По розташуванню шпинделя:
● з висувним шпинделем;
● з невисувними шпинделем.

Також, ціни на засувки залежать від матеріалу і способу виготовлення. Наприклад, на вартість впливає тип ущільнювача: він може бути еластичним і «метал по металу». Корпус може бути зроблений з нержавіючої сталі, легованої і вуглецевої. Це обумовлюється умовами експлуатації. Для кожної середи, тиску всередині системи і робочої температури підходить свій метал. Корпус може бути виготовлений методом лиття або штамп-звареним методом.

Ціни на засувки визначають умови експлуатації. Наприклад, для різних робочих середовищ буде підбиратися відповідна засувка. Також впливає її діаметр і спосіб з’єднання. Зварне приєднання набагато міцніше, але вимагає особливих знань, а фланцеве забезпечує гарне і міцне з’єднання, але це досить трудомісткий процес.

Залежно від кліматичних умов експлуатації підбирається своя марка сталі або метал. Від цього буде залежати ціна на засувки. Звертайтеся на завод «Адмірал», так як ми виключаємо націнку і транспортну складову. А значить – ми продаємо засувки за вигіднішою ціною.