задвижки для нефтепродуктовЗавод трубопровідної арматури «Адмірал» спеціалізується на виготовлення арматури для промислових систем. Ми здатні виготовити засувки з усіма вимогами якості.

Промислова арматура монтується на трубопроводи, котли і резервуари. Вона повинна витримувати відповідний тиск і температуру. Устаткування необхідне для того, щоб регулювати потік, керувати його рухом, контролювати тиск всередині потоку. Це відбувається за рахунок того, що засувки для нафтопродуктів можуть змінювати перетин труби. Основна відмінність таких засувок від побутових, в тому, що вони будуть працювати в екстремальних умовах, навантаженнях і температурах.

Засувки для нафтопродуктів є корпус, в якому розміщений замикаючий елемент. Шляхом поступально-обертальних рухів, елемент що замикає паралельно рухається всередині корпусу. Також конструкцією передбачені різні ущільнювачі.

Замикаючий елемент буває клиновим і паралельним. Клиновий – це запірний пристрій, який перекриває потік шляхом зсуву затвора. Рухається він перпендикулярно потоку, а ось ущільнювачі розташовані під кутом. Паралельний замикаючий елемент – у нього поверхні ущільнювачів розташовуються паралельно, наприклад, у шиберних засувок.

Виробництво засувок для нафтопродуктів

Завод «Адмірал» спеціалізується на виробництві запірної арматури для нафтової, металургійної та хімічної промисловості. Це деталі, для виготовлення яких потрібні спеціальні знання і відповідальність.задвижка клиновая для нефтепродуктов

Тому завод має повний цикл виробництва: ми самостійно відбираємо сировину для її виготовлення, формуємо заготовки і робимо готові деталі. Тільки так ми можемо гарантувати високу якість продукції, встановлюючи контроль на кожному етапі виробництва.

Засувки для нафтопродуктів зазвичай встановлюють в важкодоступних місцях і ділянках трубопроводу. Тому ми пропонуємо клієнтам засувки з автоматичним управлінням за допомогою електроприводу.

Вибір засувки для нафтопродуктів залежить від діаметра трубопроводу. Також потрібно врахувати зовнішню і внутрішню температуру. Необхідно точно знати номінальний і максимальний тиск всередині системи, так як сама засувка не здатна витримувати великі перепади тиску.

Зазвичай засувки для нафтопродуктів виготовляють зі сталі. На трубопроводі вони можуть розміщуватися як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні. Відмітна риса такої деталі – це можливість пропускати потік в обох напрямках, мала будівельна довжина, яка не впливає на гідравлічні показники потоку в відкритому положенні.

До нафтопроводу засувки кріпляться за допомогою зварювання і фланців. Здатні витримати температури всередині системи до 450 ˚С, а тиск до 25 МПа. Засувки для нафтопродуктів розраховані для монтажу на трубопроводи діаметром від 150 мм до 2200 мм.