задвижка стальная с электроприводом

задвижка стальная с электроприводомЗавод промислової арматури «Адмірал» виготовляє вироби для металургійної, нафтової та хімічної промисловості. Також, пристрої заводу користуються великою популярністю і в побутових цілях. Промислова арматура відповідає за правильне функціонування трубопроводу. З її допомогою можна регулювати потік або повністю його перекривати.

Засувка – найбільш поширений вид арматури за доступною ціною. Зазвичай її використовують в якості пристрою «відкрито-закрито». Засувка відповідає за те, щоб повністю перекривати потік робочого середовища шляхом перпендикулярного руху замикаючого елементу. Бувають клинові засувки (жорсткий, дводисковий і пружний клин), паралельні засувки, шиберні і шлангові засувки.

За способом приєднання вони бувають:
● фланцеві;
● міжфланцеві;
● під приварення.


Зазвичай їх виготовляють зі сталі. При цьому сталеві бувають з нержавійки, легованої і вуглецевої сталі.
За способом управління засувки розрізняють:
● з ручним приводом;
● з редуктором;
● з електроприводом.

Що таке електропривід

электропривод AUMAЗасувка сталева з електроприводом необхідна для автоматичного і дистанційного керування потоком робочого середовища. Електропривод застосовується в багатьох галузях промисловості.

Загалом він складається з двигуна, силових обмежувальних пристроїв, редуктора, кріплення до арматури, ручного дублера і підключення до мережі.

                                                Засувки сталеві з електроприводом

Засувка сталева з електроприводом – це важливий елемент на технологічному трубопроводі. Її необхідно встановлювати, коли система знаходиться у важкодоступному місці. Тоді системою можна буде ефективно керувати. Такі деталі мають ряд переваг:
1. Централізоване управління усіма деталями з одного пульта.
2. Для перекриття немає необхідності підігрівати пристрій при температурі навколишнього середовища – 50˚С.
3. Можливість працювати на трубопроводах будь-якого діаметру.
4. Його можна встановити не тільки на арматурі, а й поруч з нею.
До недоліків можна віднести швидкий знос деталей. Самі засувки сталеві з електроприводом мають перевагу: мала будівельна довжина, простий спосіб монтажу, малий гідравлічний опір.

Щоб засувка прослужила довгий термін служби необхідно підібрати її виходячи з умов експлуатації. Тому потрібно чітко визначити з якого матеріалу повинна бути зроблена деталь, наприклад засувки сталеві з електроприводом відмінно працюють в агресивних середовищах. Необхідно визначитися з способом приєднання до трубопроводу. Потрібно враховувати для якого робочого середовища буде монтуватися деталь і точно підібрати її діаметр і ущільнювач.

Повний перелік засувок сталевих з електроприводом представлений в зручному каталозі на сайті «Адмірал». Там же ви зможете ознайомитися докладніше з їх характеристиками і вибрати відповідну.