Search
Close this search box.

Засувка клинова ГОСТ для трубопроводу

задвижка клиновая Гост 9544При монтажі систем водопостачання або опалення важливо підібрати якісні елементи трубопроводу, перш за все арматурне обладнання.

Засувка клинова ГОСТ 9544 є однією з найбільш затребуваних видів запірної арматури і відрізняється своєю надійністю, простотою в застосуванні і обслуговуванні. В системі трубопроводів механізми ефективно застосовуються як запірні пристрої для перекриття потоку робочого середовища, не замінні при роботі з водою, парою, нафтою, природним газом та іншими рідкими і газоподібними речовинами.

Особливо часто засувка клинова ГОСТ 9544 використовується в опалювальних системах, а також при монтажі гарячого і холодного водопостачання. Також пристрій бере участь в роботі систем з транспортування рідких вуглеводнів, стисненого повітря, хімікатів, що робить механізм популярним в нафтовій і газотранспортній промисловості, в енергетиці та житлово-комунальному господарстві.

Принцип використання засувки клинової

Клинова засувка застосовується виключно для виконання функції замикаючого механізму. Режим роботи складається з двох фаз: відкрито або закрито рух середовища по трубопроводу і проміжних фаз не має.

При монтажі в системі, як правило, застосовується фланцеве з’єднання, що дає можливість без проблем виробляти монтаж і демонтаж будь-якої ділянки трубопроводу. Це важливо в разі проведення екстреного ремонту. Може бути також зварене з’єднання, коли засувка оснащена патрубками під приварення.

Пристрій виготовляється з різних матеріалів і за різними технологіями. Залежно від властивостей використаних матеріалів, засувки клинові діляться на типи по сфері їх використання.

Переваги використання засувок

На ринку арматурного обладнання популярні засувки клинові ГОСТ 9544, що мають широке застосування в сфері промисловості і при монтажі сантехнічного обладнання. Серед головних переваг деталей можна виділити:

просту конструкцію і нескладну комплектацію, що значно полегшує процес роботи і обслуговування;

• невелика будівельна довжина;

• незначний гідравлічний опір;

• універсальність застосування: можливість роботи в системах, що відрізняються тиском, обсягом, швидкістю транспортування середовища, а також різноманітностю речовин;

• надійність і довговічність у використанні. З огляду на властивості матеріалів і простоту конструкції, клинова засувка буде служити довго, а необхідний ремонт не буде складним;

• легкість і простота у використанні. Без особливих зусиль механізм можна привести в стан відкриття або закриття, а в разі необхідності полегшити завдання. В великих системах передбачається можливість встановлення редуктора;

• безпеку в роботі, попередження гідравлічних ударів, захист від деформування і порушення герметичності трубопроводу.

Конструкторське бюро нашого підприємства гарантує якість і надійність вироблених механізмів, а доступні ціни на всі види продукції дозволять вибрати обладнання в оптимальному співвідношенні ціна-якість.

Можливо вам буде цікаво:

Translate »