Задвижка фланцеваяФланцеві засувки роблять з чавуну, зі сталі, з бронзи, з латуні, з алюмінію, з титану. Чим засувка фланцева відрізняється від інших засувок? Відрізняється вона за типом приєднання: є засувки під приварення це в основному сталеві, є засувки муфтові, як правило, латунні і чавунні.

Наразі з’являються чавунні засувки з поліетиленовими патрубками під приварення. До поліетиленової труби можна приварити засувку, не використовуючи фланців з буртою.

Фланцева засувка. У чому перевага фланцевих засувок?

Перевага фланцевих засувок полягає в тому, що фланцеве з’єднання є роз’ємним. На відміну від привареної засувки, щоб замінити засувки фланцеві досить просто відкрутити болти. Демонтаж засувки істотно спрощується, якщо на трубопроводі встановлено демонтажні вставки. Зараз вони не дуже поширені, але потроху набирають популярність. Фланці широко використовуються для з’єднання між собою елементів трубопроводу, для приєднання різного устаткування до трубопроводу.

Різновиди фланцівЗасувка фланцева. Різновиди. Переваги

В даний час використовують сталеві фланці, оцинковані фланці і нержавіючі. За стандартом є дев’ять виконань фланців, що відрізняються один від одного геометричними параметрами і розмірністю. Найчастіше використовують відповідні фланці із сталі.

Засувки фланцеві. Коротка характеристика основних видів

Засувка фланцева. Різновиди. ПеревагиФланцева засувка зі сталі комплектується відповідними фланцями. Працює з рідкими, газоподібними і нафтомісткими середовищами. Засувки фланцеві з вуглецевої сталі використовуються в системах, що транспортують повітря, воду, пар, аміак, газконденсат, нафтопродукти.

Багато виробників випускають засувки фланцеві з гумованим клином. Така фланцевая засувка встановлюється на зовнішніх мережах водопостачання (вода питна та технічна, гаряча вода) тиск 10, 16, 25 атмосфер.

Сталеві фланцеві засувки встановлюють на інші середовища, крім води: хімічні сполуки, нафту, газ, агресивні середовища. Сталеві засувки фланцеві зустрічаються з кліматичним виконанням холодним, це УХЛ1 (робота на відкритому повітрі), УХЛ2 (робота під навісом), ХЛ1. Засувка фланцева сталева, на відміну від чавунної, може експлуатуватися в холодних регіонах.

Засувка фланцева. Різновиди. Переваги

Чавунні засувки фланцеві можуть працювати з такими середовищами, як луги, кислоти, пульпа, але практика показує, що в основному їх використовують для роботи з водою, повітрям, бензином, гасом, паливним газом.

Засувка фланцева. Різновиди. Переваги

Фланцева засувка з титану встановлюється в системи трубопроводів, по яких транспортуються агресивні хімічні середовища, рідкі агресивні середовища.

Засувка фланцева. Різновиди. Переваги

Алюмінієва фланцевая засувка, а також засувки з латуні і бронзи працюють зі слабкими розчинами лугів і кислот, паром, водою і неагресивними середовищами.

Вимоги до засувок фланцевих застосовуються згідно ГOСТ 12815-80, в галузевому стандарті викладені. Узгодженість роботи всієї системи трубопроводів, її надійність і безпека повністю визначається грамотним вибором і правильним монатжем засувки фланцевої. Перед покупкою устаткування варто звернутися за консультацією до фахівців.

Про технічні характеристики фланцевих засувок виробництва заводу «Адмірал» дізнайтеся в нашому каталозі.
Отримати консультацію Ви можете за телефонами:
+38 (050) 153-77-71, +38(050) 342 33 60