30лс941нжНа ринку запірних механізмів засувка 30лс41нж користується величезним попитом. Серед великого вибору ідентичних по застосуванню арматур сталева, фланцева засувка 30лс41нж стала однією з найбільш затребуваних, що підтверджується численними позитивними відгуками і високою статистикою продажів.

Якість арматури характеризують:

• надійність і міцність;
• стійкість до корозії;
• тривалий експлуатаційний період.

Засувка 30лс941нж використовується в роботі трубопроводів, які транспортують газоподібні і рідкі вуглеводневі середовища, а також нафту і нафтопродукти, природний газ і аміак, воду, пар і повітря. Завдання арматури полягає в забезпеченні ефективної та безперебійної роботи запірного механізму. Використання засувки рекомендовано при тиску максимум 1,6 МПа і температурах від – 60 до +425 градусів.

Арматура відрізняється міцністю і надійністю, а термін її експлуатації значно перевищує гарантійні терміни. Матеріали, що застосовуються при виготовленні засувки, мають відмінні корозійностійкі характеристики, корпусні деталі виготовляються з високоякісної сталі, що забезпечує виробу високі експлуатаційні властивості. Також у виробництві арматури використовуються такі сучасні, інноваційні матеріали, як терморозширений графіт і пароніт.

Принцип дії засувки 30лс941нж

Ця модель відрізняється якісними характеристиками, важливими для трубопровідних арматур. Засувка функціонує порівняно простим принципом, а в її роботі бере участь мінімум деталей, що робить механізм надійним. Запірний пристрій працює за рахунок переміщення висувного шпинделя. При обертанні маховик діє на різьбову втулку, після чого обертальний рух перетворюється в поступальну роботу шпинделя і клина, таким чином, відкриваючи або закриваючи прохідний отвір труби. Цей принцип роботи вигідно відрізняється мінімальним включенням деталей в процесі замикання, що виключає ймовірність заклинювання механізму. Крім цього, дана технологія створює умови для максимального скорочення гідравлічного опору і полегшує проведення ремонтних робіт, в разі необхідності.

Модель запірної засувки може встановлюватися в різних положеннях, як вертикально, так і похило. Засувка буває з ручним керуванням (редуктор з маховиком) або з використанням електроприводу. Можливість, як фланцевого приєднання засувки 30лс941нж до системи, так і за допомогою зварювання, істотно полегшує процес монтажу або демонтажу арматури.

Необхідно відповідально підходити до питань монтажу, експлуатації та ремонту засувки 30лс941нж. До робіт допускається спеціалізований персонал з навичками роботи з арматурою і досвідом по обслуговуванню таких об’єктів. Завод «Адмірал» пропонує великий асортимент арматури для трубопроводів за вигідною ціною. Ознайомитися з сортаментом і вибрати необхідне обладнання, ви можете в спеціалізованому каталозі компанії.