Запірна арматура встановлюється на будь-який технологічний трубопровід. Вона необхідна для того, щоб контролювати, розподіляти потік робочого середовища, спускати зайвий тиск і виконувати контрольноспускну і пробноспускнуфункцію. До запірного обладнання відносять: засувки, крани, вентилі і поворотні затвори.

Вартість засувок

Ціна на засувки залежить від ряду параметрів. До них відносяться:
• Діаметр трубопроводу. Він може бути від 15 мм до 2400 міліметрів.
• Тип керування. У нашому каталозі ви знайдете засувки з ручним керуванням і автоматичним. На трубопроводи великого діаметру слід вибирати автоматичне, щоб витрачати менше зусиль на відкриття і закриття. Автоматичне управління дозволяє встановити засувку в важкодоступних місцях або місцях, де людині не варто перебувати.
• Тип приєднання до трубопроводу. Він може бути фланцевим, приварним і міжфланцевим. Вибирають тип під’єднання арматури до трубопроводу в залежності від технічних умов експлуатації. Такі пристрої можуть бути виготовлені двома способами: монолітним або штампозварним.

Переваги та недоліки засувки

Будь-який механізм потрібно вибирати виходячи з технічних вимог експлуатації трубопроводу. При підборі обладнання необхідно враховувати його переваги та недоліки для його оптимальної роботи. До переваг засувки відноситься:

проста конструкція;задвижки производства завода "Адмирал"

● мала будівельна довжина, що дозволяє зменшити навантаження на трубопровід;

● завдяки особливостям конструкції її можна застосовувати в різних умовах експлуатації;

● гідравлічний опір у відкритому положення мінімально;

● доступна ціна на засувки;

● доступний великий діапазон діаметрів.

Але, як і будь-який пристрій, цей має декілька недоліків, які потрібно врахувати при покупці:
● велика будівельна висота, що зменшує можливості монтажу в важкодоступних місцях;
● необхідно багато часу для відкриття або закриття, через особливості конструкції. Тому краще вибирати засувки з редуктором або автоматичним управлінням;
● поверхні ущільнювачів всередині корпусу зношуються і їх досить важко замінити.
При цьому запірна арматура засувки, ціна яких в каталозі виробів заводу «Адмірал» досить невисока, здатні прослужити довгий термін.