Якість запорної арматури в більшій мірі впливає на ефективність роботи трубопроводів в наступних галузях:
– харчова;
– хімічна;
– фармацевтична;
– нафтопереробна.
Тому в даних секторах використовується запірна арматура з нержавіючої сталі.

Процеси, що відбуваються на підприємствах перерахованих вище галузей, вимагають дотримання особливих умов, в тому числі і використання спеціального металу. На це є дві причини:
перша: робоче середовище, що транспортується системами трубопроводів, має агресивний або слабоагресивний характер, який завдає руйнівної дії на звичайні метали;
друга: хімічні процеси сильно залежні від цілого ряду чинників. Наприклад, трубопровід з чорної сталі, призначений для транспортування води на підприємствах харчової промисловості, призведе до псування сировини.
Трубопровідна система буде якісно виконувати свої функції, в той час, коли робоче середовище буде сумісне з матеріалом устаткування.

Перейдемо до розгляду запірної арматури з нержавійки, яка випускається арматурним заводом «Адмірал». Запірна нержавіюча арматура заводу представлена ​​засувками, затворами клапанами.

Детальніше про кожен з типів:

Задвижка клиновая засувка. На заводі «Адмірал» засувка проводиться двох видів: клинова і шиберная, що визначається будовою запірного елемента і функціональним призначенням. У клиновий засувці запірний елемент являє собою клин, який рухається зверху вниз. В крайньому нижньому задвижки шиберныеположенні клиновий затвор встановлюється між селами, ніж та забезпечує перекриття рабою середовища. Використовується засувка клинова для перекриття потоків рідких і газоподібних середовищ.

Шиберная Задвижка – це запірна арматура сталева, в Якій запірній елемент представляет собою ув’язнень лист металу U-подібної форми (шибер). При закрітті засувки шибер щільно встановлюється между двома сідламі. Шиберная Задвижка застосовується в системах трубопроводів, по якіх транспортується середу з механічнімі добавками, пульпа и т.д.

затвор дисковый затвори. Нержавіюча запірна арматура даного виду на заводі «Адмірал» виготовляється з запірним елементом у вигляді диска і вигляді щита. В дискових затворах запірний елемент зафіксований вертикально і обертається навколо свого діаметра.

Перевага дискових затворів в тому, що вони відкриваються / закриваються за дуже короткий час. Щитові затвори використовуються на річкових шлюзах, на ГЕС, на АЕС. Затвор виконується в формі щита прямокутної форми, який переміщається зверху вниз;

клапан обратный

клапани. Ця запірна арматура з нержавіючої сталі виробляється заводом у вигляді дискових зворотних клапанів. Запірний елемент виконаний у формі диска і управляється потоком робочого середовища. Коли робочий потік йде в заданому напрямку клапан знаходиться в положенні «відкрито».

Коли потік робочого середовища змінює свій напрямок, диск клапана приходить в положення «закрито».

Запірна арматура з нержавіючої сталі. Монтаж

Засувки, затвори і клапани арматурного заводу «Адмірал» приєднуються до трубопроводу двома способами:
• фланцеве. Простий, зручний, надійний і найпоширеніший спосіб кріплення. Запірна арматура сталева комплектується відповідними фланцями, за допомогою яких з’єднується з фланцями труби. Важливо якісно виконати затяжку болтів для забезпечення герметичності;
• Вварной. Надійний і менш витратний спосіб монтажу запірної нержавіючої арматури. В даному випадку забезпечується максимальна герметичність. Використовується в системах трубопроводів, по яких транспортуються середовища з високою проникаючою здатністю, токсичні та отруйні речовини.

На заводі «Адмірал» запірна нержавіюча арматура виготовляється методом зварювання штампованих деталей. При цьому якість виробів не поступається литим аналогам. У виробництві використовується щільний, гарантовано міцний сортовий метал. Висока якість зварювальних швів забезпечує міцність виробу.

На сайті заводу «Адмірал» можна замовити нержавіючу запірну арматуру (засувки клинові, затвори, клапани), проконсультуватися щодо вибору обладнання, замовити запірну арматуру з нержавіючої сталі під конкретні умови експлуатації. Доставка по всій території України.