Search
Close this search box.

Запірна арматура українського виробництва

Запірна арматура в Україні виготовляється для того, щоб здійснювати оперативний контроль за роботою трубопровідної системи. Вона становить близько 80% усіх виготовлених виробів, що робить її найпоширенішим типом. Вона здатна перекривати потік робочого середовища шляхом зміни перерізу труби або контролювати його кількість.

До такого обладнання відносять:
● засувки;
● затвори;
● клапани.

Запірна арматура від заводу «Адмірал» успішно експлуатується на підприємствах нафтової, газової, металургійної та хімічної промисловості, а також в трубопроводах загального призначення: водо- і газопостачання, водорозподілення і відведення.

Різновиди запірної арматури

задвижки завода "Адмирал"Засувки – зазвичай виготовляють зі сталі виходячи з вимог умов експлуатації. Вони складаються з корпусу, елемента управління і замикаючого пристрою. Замикаючий елемент рухається перпендикулярно потоку.

Основні переваги – це невелика будівельна довжина, досить проста конструкція, яку легко ремонтувати і виконувати технічне обслуговування.

Величезним плюсом для великих магістральних трубопроводів з великою швидкістю потоку стане малий гідравлічний опір і можливість використовувати в різних середовищах.дисковые и щитовые затворы завода "Адмирал"

Затвори це особливий вид запірної арматури, у яких замикаючий елемент виготовлений у формі диска. Для відкритих каналів ми пропонуємо затвор з щитовим запірним елементом. Клапани ж призначені, щоб забезпечувати рух потоку в одному напрямку.

Запірна арматура в Україні від заводу «Адмірал» виготовляється зі сталі (легованої, нержавіючої або вуглецевої) та титану.

Як вибирати запірну арматуру

Щоб вибрати запірну арматуру в Україні необхідно враховувати кілька порад:
● підбирайте промислову арматуру виходячи з функціонального призначення;
● враховуйте тип арматури, які вимагають технічні умови експлуатації трубопровідної системи;
● враховуйте номінальний тиск потоку і максимальний;
● дотримуйтесь температурного експлуатаційного режиму;
● правильно підбирайте діаметр зіпорної арматури і її пропускну здатність;
● ретельно підбирайте матеріал;
● звертайте увагу на спосіб з’єднання – він буває фланцевим, міжфланцевим і зварним.

Ми пропонуємо зручний каталог запірної арматури в Україні, де ви знайдете всю необхідну інформацію, можете замовити і купити необхідне обладнання з доставкою в будь-яку точку країни.

Можливо вам буде цікаво:

Translate »

Вы не можете скопировать содержимое этой страницы