задвижка с выдвижным шпинделем

Засувки – це спеціальний вид запірної арматури, що використовується для перекриття потоків робочого середовища в трубопроводах. Основним елементом цього устрою є замикаюча деталь, яка розташовується перпендикулярно напрямку рідини і перекриває її рух. Даний тип запірної арматури дає можливість регулювати рівень рідини, тиск, а також дозволяє змішувати потоки.

Виробництво засувок здійснюється з метою використання на трубопроводах великого діаметру, а також на магістралях, де робоче середовище транспортується з великою швидкістю. Засувки застосовуються в системах опалення, водопостачання та каналізації, на електростанціях, газових господарствах, нафтопереробних підприємствах.

На заводі «Адмірал» налагоджений повний цикл виготовлення засувок, починаючи від креслення і закінчуючи готовим виробом. Великий досвід у сфері розробки і створення трубопровідного обладнання дозволяє компанії протягом тривалого часу займати лідируючі позиції в даному напрямку.

Виробництво засувок відбувається відповідно до потреб ринку і сучасними технічними можливостями. Процес виготовлення запірної арматури здійснюється високваліфікованим персоналом, що дозволяє постійно вдосконалювати конструкцію засувок і працювати над зниженням їхньої собівартості.

Конструкція і види засувок

задвижка с невыдвижным шпинделемЗасувки мають відмінності за сферами застосування, конструкції, способу монтажу. В основному всі засувки складаються з:

• запірного елемента (клин, шибер);
• корпусу (сталевого, латунного, чавунного);
• кришки корпусу (сталевого, латунного, чавунного);
• різьбового штока (шпинделя) найчастіше – сталевого;
• маховика, редукторного приводу або електроприводу.

За конструктивними особливостями виробництво засувок ділиться на чотири типи:
• Клинові-мають клиновидний затвор, який може бути жорстким, пружним або дводисковим. В положенні «закрито» клин щільно входить між сідлами і забезпечує надійне перекриття потоку.
• Паралельні-складаються з паралельно розташованих ущільнювальних поверхонь і затвора, виконаного у вигляді двох дисків. Під час закриття засувки, диски притискаються до сідел і перекривають потік.
• Шиберні – мають однодисковий (у вигляді пластини) затвор, який внаслідок впливу робочого середовища, притискає шибер до ущільнювача і забезпечує герметичність.

Більшість засувок є повнопрохідними, тобто діаметр прохідного отвору дорівнює діаметру трубопроводу. На заводах налагоджено також виробництво засувок судженого типу з більш високим коефіцієнтом гідравлічного опору. Вони застосовуються для зниження крутного моменту, економії площі під час монтажу і зменшення навантаження на трубопровід.

задвижка шиберная

Основні моменти виробництва засувок

Масове виробництво засувок обумовлено затребуваністю такого обладнання на ринку. Споживачам пропонують сталеві, латунні та бронзові деталі. Найбільш широко застосовуються сталеві конструкції, їх встановлюють на зовнішніх тепломережах і високотемпературних джерелах.

З огляду на те, що засувки в більшості випадків, встановлюються на трубопроводах з великим діаметром, управління заслінками може здійснюватися за допомогою:
• маховика (ручне керування);
• гідроприводу;
• електропривод.

Монтаж запірних клапанів відбувається за допомогою фланцевих, міжфланцевих кріплень або методом зварювання.

Завод з виробництва промислової арматури “Адмірал” пропонує широкий асортимент засувок, підібрати які можна в каталогах обладнання.