Засувка – один з видів трубопровідної арматури, завдяки якій здійснюється перекривання потоку робочого середовища. Механічне або електронне управління впливає на шпиндель, який при закритті встановлює запірний елемент перпендикулярно трубі. Актуально використовувати засувку різного розміру в будь-яких комунікаційних системах. Подібна конструкція призначена для наступних робочих середовищ:
• Нафтопродукти (масла, паливо, нафта сира);
• Чиста вода;
• Пар;
• Агресивні речовини;
• Газ.
З переваг подібних виробів виділяють коротку будівельну довжину, що дозволяє монтувати засувки на великій глибині в місцях з обмеженим простором.

Державні стандарти по трубопровідним засувкам

Трубопровідна засувкаЯкщо ви хочете подивитися, як виглядає трубопровідна арматура, фото в каталозі компанії «Адмірал» дозволить побачити різницю виробів. Крім загального розміру засувки відрізняються за типом шпинделя. Він може бути висувним або НЕ висувним. Всі розміри і експлуатаційні умови регулюються державними стандартами.

Залежно від типу трубопровідної засувки, корпус виготовляють з нержавіючої сталі, чавуну та інших матеріалів. Ключова умова по ГОСТ – це захист від корозії. Внутрішні і зовнішні елементи виробів захищені від впливу окислювачів. Деякі типи засувок здатні експлуатуватися в середовищі з агресивними рідинами, з лугами. Клин та інші внутрішні елементи можуть бути виготовлені з латуні з наплавленням з різних сплавів. Загальні параметри, термінологія і опис трубопровідних засувок наводиться в ГОСТ Р 52720-2007. Кожен вид засувок для різного робочого середовища регулюється окремим державним стандартом.

Максимальна температура робочої рідини може становити від +100 до +545 градусів за Цельсієм. Вироби мають номінальний термін безвідмовної служби в 400 циклів. Після цього періоду потрібно періодично проводити обслуговування та огляд сполучних елементів. На кожен виріб надається гарантія. Комплектація може змінюватися, в залежності від серії засувки.

Наша виробнича компанія пропонує ознайомитися з чинною комерційною пропозицією. Засувка, фото якої вас цікавить можна переглянути на сайті компанії. Уточнюйте технічні параметри кожного виробу у менеджера. Завод виробляє і реалізує засувки клинові, шиберні, з невисувними і висувним шпинделем.