Search
Close this search box.

Трубопровідна арматура від виробника «Адмірал»

Трубопровідна арматура, виробництво якої незмінно зростає в наші дні, об’єднує в собі різні пристрої, призначені для регулювання робочого потоку в трубопроводах. На сучасному ринку існує велика кількість таких виробів, виготовлених з різних матеріалів і мають конструкторські відмінності.

На відміну від арматури широкого профілю трубопровідна арматура від виробника є кращим варіантом, так як вона виготовляється безпосередньо під замовлення і виконує певні завдання, поставлені замовником перед виготовлювачем.

Конструктивні типи запірної арматури

Виробництво трубопровідної арматури має ряд відмінностей, що полягають у конструюванні та виробництві певних виробів, призначених для регулювання робочого потоку, направляючи або закриваючи його.

трубопроводная арматура завода

Це можуть бути:
засувка;
клапан;
затвори дискові, ручні або автоматизовані;
• кран.

Замикаючі елементи, що називаються засувками, мають два основних робочих положення “закрито” і “відкрито”. У їх конструкції замикаючий елемент розташовується перпендикулярно щодо робочого потоку, виконуючи зворотно-поступальні переміщення.

Залежно від конструкторського рішення сідла і затвора засувки можуть бути клиновими або паралельними, маючи висувний або не висувний шпиндель (шток).

У клапанах, що відносяться до трубопровідної арматури, регулюючий і замикаючий елемент розташовується паралельно робочому потоку, здійснюючи зворотно-поступальні переміщення всередині корпусу арматури. Назви клапанів визначаються за формою замикаючого затвора, і можуть бути – тарілчастими або голчастими. Також, при їх класифікації, вказується наявність внутрішнього сідла, наприклад-односідельні і двосідельні.

На даний момент виробництво трубопровідної арматури широко представлено затворами дисковими, які отримали широке застосування у всіх галузях промисловості. Конструктивною особливістю цих виробів є те, що замикаючий елемент виконується у вигляді диска, розташованого перпендикулярно або під кутом, щодо робочого потоку і повертається навколо осі всередині корпусу арматури.

На відміну від представлених вище виробів, крани мають регулюючий елемент, що обертається навколо осі, розташованої перпендикулярно робочого потоку і має форму конуса, циліндра або кулі.

Функціональне призначення арматури

Трубопровідна арматура підрозділяється на види, призначені для роботи в певних умовах.
• Запірна арматура. Вона призначена для повного перекриття і запуску робочого потоку в залежності від технологічного циклу, заданого на виробництві. Основною вимогою до даних виробів є максимальна герметичність, яка повинна дотримуватися як всередині затвора, так і поза нього. До такого обладнання належать затвори дискові і клапана, що становлять найбільшу кількість серед арматури такого типу.
• Регулююча трубопровідна арматура, виробництво якої широко представлено різними клапанами і затворами, призначена для зміни параметрів робочого середовища, регулюючи рівень її витрати.
• У тому випадку, якщо технологічним процесом передбачається розподіл робочого потоку або змішування декількох робочих середовищ використовується розподільно-змішувальна арматура, представлена різними кранами і клапанами.
• Захисна арматура. Ця трубопровідна арматура від виробника представлена різними клапанами, що відповідають за автоматичний захист трубопроводів від недопустимих змін в технологічному процесі, шляхом аварійного скидання появи надлишку робочого середовища.

Можливо вам буде цікаво:

Translate »