Трубопровідна арматура це пристрій, який монтується на трубопроводах, різних агрегатах і промислових судинах. Її основне призначення полягає в тому, щоб управляти потоком робочого середовища усередині системи.Трубопровідна арматура та її різновиди Відбувається це за рахунок зміни перерізу труби в місці встановлення.

Каталог трубопровідної арматури, скачати який можна сайті заводу «Адмірал», класифікує вироби по ГОСТу і вимогам європейських стандартів. На всю продукцію нанесене спеціальне маркування, за допомогою якого можна легко орієнтуватися.

За функціональним призначенням промислова арматура буває:
1. Запірна арматура – виріб, за допомогою якого можна перекривати потік із заданою герметичністю.
2. Регулююча арматура – пристрої для зміни витрати.
3. Захисна і запобіжна арматура.
4. Розподільна арматура.

Каталог трубопровідної арматури від виробника «Адмірал» містить вироби для газової, нафтової, металургійної, гірничої та хімічної промисловості. Також вироби використовуються на трубопроводах, що транспортують воду, газ і пар в побутових цілях. Все обладнання поділяють за принципом управління: з ручним, редуктором і електроприводом.

В каталозі трубопровідної арматури ви знайдете:
● засувки;
● запірні клапани і вентилі;
● дискові затвори.

Як вибрати трубопровідну арматуру

При виборі промислової трубопровідної арматури необхідно звертати увагу на такі параметри:трубопроводная арматура завода "Адмирал"
тиск умовний, робочий і максимальний;
температурний режим;
пропускна здатність;
коррозієстійкість;
передбачуваний тип приводу;
матеріал виготовлення;
тип приєднання;
тип ущільнювача.

Арматура від заводувиробника «Адмірал»

Завод промислової арматури «Адмірал» пропонує вироби високої якості. Це досягається за рахунок повного циклу виробництва, що дозволяє контролювати кожен етап. На сайті, ви можете завантажити каталог трубопровідної арматури і ознайомитися з асортиментом продукції. На всі вироби надається гарантія довжиною 18 місяців з дня введення в експлуатацію.