задвижка под приваркуЗасувка – це тип трубопровідної арматури. Вона встановлюється на трубопроводи будь-якого призначення для того, щоб керувати потоком всередині системи. Засувка під приварення має замикаючий елемент, який розташований перпендикулярно потоку. За допомогою поворотно поступальної ходи він здатний повністю або частково його перекривати.

Засувка під приварення – це різновид монтажу даної деталі. Завод промислової арматури «Адмірал» виготовляє її з нержавіючої сталі та сталі 20.
Завдяки різноманітності матеріалів такі засувки можна застосовувати в трубопроводах наступного призначення:
● з робочим середовищем у вигляді хімічних рідин, нафти, газу і води;
● можуть встановлюватися на підприємствах хімічної, металургійної промисловості та інших місцях, де необхідно забезпечити високий клас герметичності;
● засувки можна використовувати при високих температурах до 450˚С;
● з тиском до 25 МПа;
● широкий діапазон діаметрів трубопроводів: від 150 до 2200 мм.

Переваги засувки під приварення

Засувка під приварення має певні переваги, які необхідно враховувати при монтажі. Будь-яка арматура під приварення відрізняється високою надійністю з’єднання. Засувка під приварення монтується на будь-який вид трубопроводу. Особливо, завдяки герметичності з’єднання, її слід використовувати в агресивних середовищах, де потік може просочуватися через ненадійне фланцеве з’єднання.

задвижка под приварку Ду 800 Ру 25Приварне з’єднання може забезпечити стійкість трубопроводу до температурних і механічних деформацій, які можуть викликати агресивні речовини. Також, через відсутність фланців, таке з’єднання має меншу будівельну масу, тим самим знижується навантаження на трубопровід.

Засувка під приварення знижує потребу в технічному обслуговуванні трубопровідних систем. Немає необхідності постійно підтискати фланці до потрібного стану. За звареним з’єднанням не обов’язково постійно доглядати, лише іноді фарбувати, щоб не виникала іржа.

Процес приварки досить складний. Особливо враховуючи, що по трубопроводу буде протікати агресивне середовище (луг, кислота або небезпечні гази). Тому необхідно дотримуватися всіх норм і правил.
Сама по собі засувка має низку переваг:
● мінімальний гідравлічний опір, при повністю відкритому положенні – це важлива перевага для трубопроводів з високою швидкістю руху потоку;
● мала будівельна довжина через особливості конструкцій;
● можливість руху потоку в будь-якому напрямку;
Засувка під приварення виготовляється з різним типом управління. Це може бути ручне, дистанційне керування і гідро- пневмопривід.

Наша компанія має 20-річний досвід з виробництва засувок і може забезпечити їх якість і надійність. Більш детально ознайомитись з продукцією заводу «Адмірал» можна в нашому каталозі.