продукция арматурного завода "Адмирал"Запірна арматура – це вид трубопровідних деталей, призначених для повного або часткового перекриття потоку. До неї відносять такі пристрої, як крани, вентилі, засувки і поворотні затвори. Крім трубопроводів її застосовують на судинах і агрегатах. Також вона здатна відключати потік, контролювати його кількість. Частина деталей призначена для скидання надлишкового тиску і рідин, змішування і фазораспределенія.

Постачання запорної арматури від заводу «Адмірал» здійснюється для різних сфер промисловості. Ми виготовляємо її для великих виробничих підприємств. У каталозі ви знайдете запірну арматуру для водопостачання – в основному це клинові засувки, виготовлені з різних видів сталі.

Також тут представлена ​​арматура для газової промисловості – це можуть бути дискові затвори і клинові засувки. Ми здійснюємо поставку запірної арматури на підприємства хімічної, нафтової і металургійної галузі. Наша продукція здатна працювати в будь-яких умовах з гарантійним терміном 24 місяці.

Виробництво запірної арматури

Завод промислової арматури «Адмірал» протягом 20 років успішно виробляє і продає продукцію. Щоб стати успішним виробником, компанія відмовилася від сторонніх постачальників, так як краще, ніж сам завод ніхто не виготовить потрібну деталь.

Ми самостійно приймаємо сировину для продукції, тому можемо контролювати якість. Завдяки замкнутому циклу виробництва, стає простіше контролювати кожен етап виготовлення надійної запірної арматури.

Ще один важливий фактор успіху – це створення і підтримка власного конструкторського бюро. Завдяки інженерам, ми впроваджуємо сучасні технології на виробництві та щодня покращуємо конструкцію деталей. Це дає нашій продукції відчутну перевагу, так як вона постійно вдосконалюється. Якщо вам потрібна поставка запірної арматури за індивідуальним проектом, то ми із радістю візьмемося за її виготовлення.

Асортимент арматури від заводу «Адмірал»

Вся продукція заводу має маркування, яке буде вказувати на:
● товарний знак заводу «Адмірал», який виступає, як контроль і гарантія якості деталі;
● число умовного прохідного отвору, в мм;
● максимально допустимий тиск і температура, які витримує виріб;
● для пристроїв, які працюють в одному напрямі, стрілки, що вказують напрямок потоку;
● марка і назва металів, з яких виготовлені деталі пристрою.
Постачання замочної арматури від заводу виробника набагато вигідніше, ніж купувати її у рітейлерів. Ми виключаємо всі додаткові націнки у вигляді маржі і транспортних витрат.