затвор дисковый регулирующийБудь-яка трубопровідна система не обходиться без регулюючої водопровідної арматури. Вона необхідна для того, щоб контролювати кількість потоку всередині труби, збільшувати або зменшувати його витрату. З її допомогою можна повністю перекривати надходження рідин і газів.

Затвор дисковий регулюючий – це вид трубопровідної арматури. Він являє собою корпус, що замикає елемент і важіль управління. Ця деталь отримала назви через особливу ​​форму замикаючого елементу – диска. З його допомогою можна контролювати кількість потоку і тиск усередині системи.

Затвор дисковий регулюючий: сфера застосування та різновиди

Затвор дисковий регулюючий завдяки надійній і міцній конструкції знайшов застосування в різних галузях. Наприклад, деталі з нержавіючої сталі можуть застосовуватися в агресивних потоках. Тому їх монтують на підприємствах хімічної, нафтової та металургійної промисловості. Також вони використовуються в побутовій сфері на паропроводах, газопроводах і водопроводах.

Для поліпшення ефективності роботи інженери заводу «Адмірал» освоїли виробництво затворів дискових регулюючих з двома і трьома ексцентриситетами. Також у нас можна знайти цю деталь зі звареним і фланцевим з’єднанням. Зварений тип установки більш надійний і герметичний, але його не можна застосовувати на пожежонебезпечних об’єктах.

затвор дисковыйЗакрив дисковий регулюючий володіє різним класом герметичності за рахунок ущільнювача. Вони бувають декількох видів: метал по металу, ламінарне і м’яке. Кожен з них відповідає певним умовам експлуатації.


Перевагами даного обладнання є:
● здатність дроселювати робочий потік;
● велика ступінь герметичності;
● зручність встановлення;
● мала будівельна довжина і маса;
● можливість автоматизації управління за рахунок електроприводу;
● після тривалої експлуатації не виникає прикипання і заклинювання;
● малий гідравлічний опір;
● відсутність засмічення.

Де купити арматуру

Завод промислової арматури «Адмірал» пропонує придбати затвор дисковий регулюючий безпосередньо. Це буде значно дешевше, ніж у роздрібній мережі, так як ми виключаємо націнку і транспортні витрати.

При покупці цієї деталі необхідно враховувати її технічні параметри. Затвор дисковий регулюючий працює при максимальному тиску в системі до 2,5 МПа і температурі до + 300˚С. Також необхідно точно визначити діаметр трубопроводу і необхідної деталі, тип їх з’єднання між собою. Важливий фактор у досягненні класу герметичності грає вибір ущільнювача. Також ви можете вибрати необхідне управління затвором – ручне або автоматизоване.

Ви можете знайти продукцію заводу в зручному каталозі, де представлений весь асортимент товару з технічними показниками продукції. Замовити обладнання можна через онлайн-форму, а також в телефонному режимі скориставшись контактними номерами.