Робота будь-якої системи трубопроводу пов’язана з перекриттям і регулюванням рідин, газу, повітря, пари та інших робочих середовищ, що транспортуються по трубах. Основне завдання кожного елемента системи трубопроводу – забезпечити надійність її роботи. Всім відомо, які проблеми тягнуть за собою аварії в системах гарячого і холодного водопостачання, в системах опалення, вже не кажучи про аварії на нафто – і газопроводах. Практика показала, що затвори дискові поворотні краще за інших видів запірної арматури забезпечують надійну роботу трубопроводу.
Для використання на сучасних системах трубопроводів затвор дисковий, купити який пропонує завод «Адмірал», рекомендується фланцеве і під приварення.

Чому фахівці рекомендують купити затвор дисковий поворотний?

Затвор дисковыйНа нашому заводі можна затвор купити будь-яких габаритних розмірів.
• Виготовлений дисковий затвор з міцного, щільного сертифікованого металу.
• Робоче середовище перекривається дисковими затворами з високим класом герметичності (клас «А»), причому герметичність витримується з двох сторін.
• Велике значення має навантаження на трубопроводи, обладнання підбирається таким чином, щоб воно було мінімальним. Купити затвор дисковий в даній ситуації оптимальне рішення. Дисковий затвор має компактні габаритні розміри і невелику вагу.
• Дисковий затвор ефективний на трубопроводах великого діаметру.
• Конструкція затвора забезпечує його довговічність і зносостійкість.
• Хороша керованість. Затвор дисковий завдяки шліфованій поверхні валу й осі для відкриття і закриття вимагає меншого крутного моменту, а значить і менше енергії, що в свою чергу дозволяє використовувати економічні електроприводи.
• Дисковий затвор, ціна на який нижче, ніж на засувки або кульові крани, які раніше застосовували для цих цілей, має високу пропускну здатність. Це означає на відкриття і закриття потрібний мінімальний час.

Приєднання затвора дискового до трубопроводу:

• Фланцеве. Затвор дисковий і труба оснащені фланцями, які стягуються між собою за допомогою гайок і болтів. На фланцевий затвор дисковий поворотний ціна вище, ніж на вварний дисковий затвор;
• Вварний. Кріпиться затвор до труби за допомогою зварювання. Цей метод в основному використовується на трубопроводах, по яких транспортуються небезпечні середовища. На затвор дисковий
вварний ціна буде менше через відсутність фланців.

На заводі «Адмірал» можна замовити затвор дисковий поворотний ціна, на який прораховується виходячи з технічного завдання. Надійність – це основна перевага дискових затворів, яке забезпечується якісними матеріалами, надійністю зварювальних швів і якістю збірки, які перевіряються при випробуваннях кожної одиниці продукції.