затвор дисковыйЗатвор РУ 0,25 – 2,5 МПа – це промислова трубопровідна арматура з замикаючим елементом у вигляді диска. Дисковий поворотний затвор, ціна на який дуже доступна, відрізняється високою надійністю і технологічністю, ніж різні вентилі і крани. Конструктивно диск розташовується під будь-яким кутом до напрямку потоку у робочому середовищі.

Матеріал, з якого виготовляють обладнання, може бути найрізноманітнішим і від цього буде залежати його вартість. Для виробництва використовують кольорові метали і сталь.

Завод «Адмірал» має великий досвід роботи з трубопровідними системами нафтової і хімічної промисловості, тому для агресивних середовищ рекомендує купувати затвор поворотний дисковий з нержавіючої сталі. Таке обладнання найбільш стійке до агресивних середовищ і витримує великі експлуатаційні навантаження.

Загалом затвори класифікують за такими ознаками:затвор дисковый под приварку
за типом ущільнювача: еластичне або суцільнометалеве;
● за типом приводу: електричні, ручні і пневмогідравлічні;
● за типом з’єднання: фланцеві, міжфланцеві і під приварення.

Дискові затвори набули великого поширення з розвитком хімічної промисловості завдяки застосуванню еластичних ущільнювачів. Вони є більш герметичними, ніж інші види промислової арматури. Тому їх застосовують в нафтовій галузі, в агресивних і неагресивних потоках. Також дані деталі знайшли застосування в опалювальних системах і в водопроводах завдяки гарній ремонтопридатності і простій установці. Крім цього, такий тип запірної арматури має кращі показники, ніж громіздкі крани і вентилі. Ще одна перевага – затвор поворотний дисковий, ціна якого досить доступна, служить тривалий час і відрізняється хорошими технічними характеристиками.

Як вибрати затвор РУ 0,25-2,5 МПа

Вибирати затвор поворотний, ціна якого також залежить від конфігурації виробу, необхідно згідно умов експлуатації:
діаметр трубопроводу. Ця деталь підходить для трубопроводів діаметром від 400 до дисковый поворотный затвор2400 мм;
робочий тиск. Дисковий затвор працює при тисках від 2 до 25 кгс / см2;
● робоча температура. Вона може бути від -40 до +550 ° C;
● тип приводу і управління (ручний або механічний);
● необхідний клас герметичності для механізму;
● спосіб установки.

З огляду на ці параметри вибирайте відповідний затвор поворотний дисковий, ціна на який розраховується на сайті заводу «Адмірал». Якщо у вас виникли питання щодо вибору, то ми з радістю допоможемо вам його зробити. Також завод може виготовляти індивідуальні замовлення на дисковий поворотний затвор, ціна на який розраховується окремо.

Переваги та недоліки обладнання

Як і будь-який механізм, затвор Ру має свої плюси і мінуси. До переваг можна віднести:
● простий монтаж і налагодження;
● показник гідравлічного опору – низький;
● в деяких ситуаціях можна використовувати як регулюючий елемент;
● великий вибір різних конфігурації і доступна ціна на затвор поворотний дисковий;
● добре піддається ремонту, що ущільнює елемент можна швидко замінити;
● термостійкі.

Але при покупці цього механізму потрібно врахувати і недоліки:
● при виборі затвора з РУ 0,25-2,5 МПа для управління системою великого діаметру необхідна установка редуктора;
● високу герметичність мають дискові елементи з гумовим ущільненням. Суцільнометалеві не так добре справляються з цим завданням;
● важко контролювати пропускну здатність трубопроводу, якщо використовувати затвор як регулюючу арматуру.
Крім цього, слід врахувати, що вона може працювати в таких середовищах: вода, морська вода, повітря і глікольні суміші.

Конструкція дискового затвора

У загальному випадку механізм складається з корпусу, спеціальної осі, на якій обертається диск, сам диск і ущільнює матеріал в окремих випадках. Диски можуть мати захисне покриття. Диск, в закритому положення, розташовується перпендикулярно потоку, у відкритому – 90 градусів, в цьому випадку тертя зводиться до мінімуму. Диск може бути виготовлений з подвійним і потрійним ексцентриситетом, що збільшує його працездатність в системах з високим тиском. Відношення діаметра диска до трубопроводу менше одиниці. Його виготовляють плоским двоопуклим.

Дисковими затворами легко керувати, що спрощує автоматизацію трубопроводів.

Завод промислової арматури «Адмірал» виготовляє дискові затвори за доступною ціною на власних потужностях, маючи повний цикл виробництва. Завдяки вдосконаленим конструкціям і використанню якісних матеріалів, деталь зможе пропрацювати протягом десятиліть, при належному і своєчасниму технічному обслуговуванні. На всю продукцію ми надаємо гарантію на 24 місяці. Знайти потрібну продукцію можна в зручному каталозі.