Процес транспортування рідкого і газоподібного середовища в трубопроводах неможливий без коригування тиску і тимчасових зупинок потоку. Ці маніпуляції можна робити в механічному або автоматичному режимі, але обов’язково за допомогою запірної арматури. У кожного виду регулюючої арматури свої функції і відповідна їм конструкція, тому затвори дискові поворотні з електроприводом або з ручним керуванням мають свої особливості, переваги та недоліки. Про це і піде мова.

Затвор з електроприводом. Принцип роботи.

Дисковий затвор з електроприводом: технічні і робочі характеристики  З тих пір, як з’явився перший затвор, принцип його роботи не змінюється, але виробники весь час намагаються спростити управління і доповнюють конструкцію все новими і новими опціями. Головна деталь затвора це його запірний елемент, який має форму диска.

Коли дисковий поворотний затвор з електроприводом або ручним керуванням повертається, отвір в трубі збільшується або зменшується. Іншими словами, обсяг робочої середи, що транспортується по трубопроводу, регулюється поворотом диска.

За допомогою цього нескладного пристрою відбувається управління потоком:

Дисковий затвор з електроприводом: технічні і робочі характеристики повне перекриття;
зменшення обсягу;
максимальне відкриття.

Що значить контроль потоку всередині трубопроводу?

1. Включати чи відключати подачу рідкого (газоподібного) робочого середовища:
2. Координувати потоки робочої середовища або перерозподіляти їх;
3. Скидати залишки робочого середовища;
4. З’єднувати робочі середовища, або навпаки, ділити їх на фази?

Ексцентриковий дисковий затвор з електроприводом


Сутність ексцентрикових дискових затворів – обертання диска навколо своєї осі. В одних моделях вісь проходить по центру, а в інших по діаметру диска. Непорушний принцип роботи запірного клапана, це осьове обертання замикаючого елементу. Може бути тільки дві відмінності:
1. вісь точно збігається з максимальним діаметром затвора;
2. має місце зміщення осі, тоді затвори називають ексцентриковими.Затвор дисковий з електроприводом. Відмінності від аналогів


Усередині відповідальної ділянки трубопроводу розташовується затвор, управління роботою якого здійснюється зовні за допомогою рукояті механічно або автоматично. Але при цьому дисковий затвор має свої сильні сторони:
– спрощена і полегшена конструкція;
– невеликі габаритні розміри;
– нескладний монтаж;
– простий і надійний в експлуатації;
– застосування на трубопроводах будь-якого діаметру.

Затвор поворотний дисковий з електроприводом слабкі сторони:

Затвор дисковый с электроприводом Є обмеження за сферами застосування;

Для досягнення герметичності потрібно ущільнення;
Щоб звести до мінімуму потік робочого середовища, необхідно докласти велике зусилля.

Способи управління затворами дисковими: У системах трубопроводів прийнято використовувати: затвор дисковий поворотний з електроприводом, з гідроприводом, з пневмоприводом, з редуктором і з маховиком (ручне управління).

Як працюють затвори з електроприводом

Дисковий затвор з електроприводом: технічні і робочі характеристики

Керувати затвором на відстані, використовувати його регулюючу функцію дозволяє електропривод. Що це дає:
1. безпеку експлуатації;
2. настройка одночасної роботи всієї системи;
3. полегшення регулювання потоку всередині системи трубопроводів.
За допомогою сигналу автоматично запускається одночасна робота всіх запірних механізмів трубопроводу. Затвори з електроприводом працюють від мережі напруга, в якій або 220-240 В, або від трифазної мережі на 380 В.

Вибір електроприводу за характеристиками

Є два види електроприводів: однооборотний і багатооборотний. Вид приводу визначається діаметром трубопроводу, властивостями робочого середовища, тиском робочого середовища. Звертаємо вашу увагу на те, що принцип роботи електроприводу залежить від співвідношення кута повороту диска і числа обертів механізму на електроприводі.
Надійність і оптимізація виробничого процесу в цілому і технологічного зокрема залежить від зручності управління і високих робочих характеристик затвора дискового. Дисковий затвор з електроприводом зразок того, як можна автоматизувати класичний механізм. Затвори дискові добре себе зарекомендували не тільки в промисловості, а й у водопровідному господарстві, в системах опалення та газопостачання. Дискові затвори нашого виробництва представлені в каталозі На сайті можна залишити заявку на затвор дисковий з електроприводом. Ціна і технічний опис будуть відправлені Вам в той же день.

Потрібна допомога у виборі дискового затвора з електроприводом? Телефонуйте! +38 (056) 796 90 80, +38 (050) 342 33 60