Важливий елемент системи трубопроводів запірнорегулююча арматура. Це обладнання управляє всіма процесами, які відбуваються в трубопроводі з робочим середовищем: перекриття руху, регулювання параметрів, скидання в навколишнє середовище. Без запірної арматури не буде функціонувати жоден трубопровід. Найбільш ходовий її представник засувка клинова фланцева.

Задвижка клиновая фланцевая с ответными фланцамиВ даному випадку запірний елемент має клиноподібну форму. У положенні «закрито» клин щільно встановлюється між двома сідлами. Для цього кут сідел і кут клина повинні збігатися. Герметичність перекриття середовища залежить від точності збігу розмірів. Чим вище клас герметичності має клиновая фланцева засувка, тим складніше виробничий процес. Зробити затвор, клини якого розташовані під заданим кутом, з точністю до сотої частки міліметра складне завдання, тому що розплавлений метал зменшується в розмірах. Сідла виготовляти легше, через те, що вони приварюються до корпусу.

Сьогодні засувки фланцеві клинові з жорстким клином виробляють рідко. Ефективно, практично і надійно використовувати затвор клиновий дводисковий. При високих експлуатаційних характеристиках дводисковий клиновий затвор не вимагає великих виробничих витрат. Затвор засувки клинової фланцевої з дводисковим клином має наступну будову: два диска приварюються до штоку під заданим кутом. Застосування дводискового затвора зводить до нуля ймовірність заклинювання, так як він має здатність самовстановлюватись. У цьому випадку зберігається швидкість відкриття/закриття засувки. Для досягнення високих показників герметичності використовують дводисковий клин, диски якого з’єднані пружним елементом, функція якого в тому, щоб при закритті якомога щільніше притиснути диски до сідел.

Засувка клинова фланцева. Чому їй віддають перевагу?

Перевагу цього устаткування віддають:
1. енергетична галузь;
2. нафтогазова промисловість:
3. хімічна промисловість;
4. комунальне господарство.

Чому засувки фланцеві клинові?

1. Можна встановлювати практично в будь-якому місці трубопроводу, завдяки невеликій будівельній довжині.
2. Клинові фланцеві засувки для техобслуговування і ремонту не вимагають великих трудовитрат. Проста, надійна конструкція складається з невеликої кількості уніфікованих деталей.
3. Використання засувки клинової фланцевої гарантує мінімальні гідровтрати.
4. Робоче середовище може подаватися в обох напрямках.
5. Засувка клинова фланцева відрізняється простотою і зручністю монтажу.

Засувка клинова фланцева. Монтаж

монтаж задвижки фланцевой клиновой на трубопроводеДля того, щоб повною мірою використовувати технічні можливості обладнання, місце установки клинової фланцевої засувки має бути визначено ще на етапі планування системи трубопроводу. Встановлювати засувку слід на рівній ділянці труби. Повинен бути доступ до обладнання для техобслуговування і ремонту. При установці клинової фланцевої засувки необхідно стежити за тим, щоб осі засувки і сусідніх ділянок труби знаходилися на одній лінії.

Детальна інформація про засувки клинові фланцеві заводу «Адмірал» на цій сторінці. Тут можна отримати відповіді на питання, що цікавлять, замовити розрахунок вартості засувки клинової. Наші менеджери допоможуть підібрати обладнання для конкретних умов експлуатації.