Інтенсивний розвиток і впровадження інноваційних технологій призвело до революційних змін і в будівельній галузі. З’являються нові, високоякісні матеріали, змінюються технології будівництва. При будівництві нових і капітальної модернізації діючих об’єктів забудовники все частіше використовують в роботі арматуру фланцеву з електричним приводом.

Сфери застосування арматури фланцевої з електричним приводом

Арматура з електроприводом активно застосовується в різних сферах життєдіяльності, перш за все:задвижка фланцевая с электроприводом
на об’єктах житлово-комунального господарства при організації опалення, вентиляції, водопостачання і водовідведення;
на трубопроводах в нафтохімічній промисловості;
на підприємствах для мінімізації витрат в трубопроводах газоподібних і рідких речовин;
в системах пожежогасіння.

Для чого служить арматура фланцевая з електричним приводом

Засувка фланцева з електричним приводом, як різновид запірної арматури, стане незамінною при необхідності швидко і надійно перекрити потоки рідких або газоподібних речовин. Цей тип арматури має ряд переваг при монтажі та експлуатації у порівнянні з аналогічними по функціональності механічними засувками. Серед основних переваг обладнання відзначають:
• зведення до мінімуму можливих втрат;
• при необхідності, є можливість дистанційного керування;
• проведення екстреного закриття і відкриття трубопроводів всіх діаметрів;
• зручне використання і обслуговування;
• можливість роботи в важкодоступних місцях і непростих кліматичних умовах.

Широка сфера застосування арматури в трубопроводах: від потужного промислового об’єкта до невеликого в комунальному господарстві, надають арматурі фланцевої з електричним приводом все більшої популярності, а відмінна герметичність, простота і надійність у використанні роблять її незамінною в будівництві.

Справедливо буде зауважити, що ціна арматури фланцевої з електричним приводом трохи вище, ніж з механічним, але в ході використання всі витрати окупаються повністю за рахунок більш простого обслуговування і якісної роботи механізму. Застосування таких пристроїв дає можливість швидко реагувати на зміни обстановки і не допустити небажаних втрат.

Застосування електроприводних засувок просто необхідно у випадках, коли механізми розміщуються в важкодоступних місцях, особливо коли робота запірного елемента вручну ускладнена великим діаметром труби або сильним тиском речовини.

Принцип дії засувки

Під час використання при перекритті робочого потоку запірний елемент займає перпендикулярне положення по відношенню до напрямку руху середовища. Для роботи арматури фланцевої з електричним приводом необхідна наявність електродвигуна і редуктора, які з’єднуються зі штоком арматури безпосередньо, або через запобіжну муфту і за допомогою чого запірний механізм приводитися в дію. Залежно від ситуації, двигун діє на затвор, який відкриває або закриває пристрій.

Завод «Адмірал» виготовляє різні види фланцевої арматури з електроприводом, яка відрізняється високою якістю матеріалу і складання. Підібрати необхідне обладнання можна в каталозі компанії, де представлений весь асортимент продукції, що випускається.