Завершення проекту для компанії First Style CompanyНа початку січня 2016 року Арматурний завод «Адмірал» завершив відвантаження затворів дискових і клапанів зворотних на адресу компанії First Style Company для ТЕС Наджіб (Ірак).

 

Раніше представник іракської компанії Ammar Muhsin Manatee відвідав завод з метою ознайомлення з виробництвом і укладення договору на поставку наступної продукції:

– Затвор дисковий в комплекті з електроприводом, 2-ма відповідними фланцями, прокладками і кріпленням DN 2400 PN 2,5 – 3 шт.

– Затвор дисковий в комплекті з електроприводом, 2-ма відповідними фланцями, прокладками і кріпленням DN 2000 PN 2,5 – 3 шт.

Завершення проекту для компанії First Style Company– Затвор дисковий в комплекті з електроприводом, 2-ма відповідними фланцями, прокладками і кріпленням DN 1800 PN 2,5 – 3 шт.

– Затвор (клапан) зворотній з двома демпферами, що працюють на маслі, 2-ма відповідними фланцями, прокладками і кріпленням DN 1800 PN 2,5 – 2 шт.

 

Приймання продукції приймала комісія, що складається з представників компанії First Style Company і представників інспекційної компанії Бюро Верітас (Bureau Veritas).

 

 

Довідка:

ТЕС “Наджіб” м Басра спроектована і побудована в 70-і роки ХХ століття. Технічні дані: 2 блоки по 100 МВт, сумарна потужність 200 МВт.

Бюро Верітас – світовий лідер в області тестування, інспекцій і сертифікації. Надає широкий спектр інспекційних та сертифікаційних послуг підприємствам металургійного комплексу, важкого машинобудування, нафтогазової галузі та енергетики для підтвердження відповідності продукції, обладнання, процесів, постачальників і підрядних організацій встановленим нормам, стандартам і специфікаціям.