На початку вересня 2016 року завод «Адмірал» поставив на адресу Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча клапани дросельні Dn1400 2 шт.

Поставка клапанів дросельних Dn1400 на ММК ім. Ілліча Поставка клапанів дросельних Dn1400 на ММК ім. Ілліча Поставка клапанів дросельних Dn1400 на ММК ім. Ілліча

 

 

 

 

 

 

 

 

Арматурний завод «Адмірал», будучи кваліфікованим постачальником трубопровідної арматури на підприємства Групи Метінвест, в липні 2016 роки виграв тендер на проектування і виготовлення дросельних клапанів Dn1400. Пройшовши процедуру узгодження і підписання договору, на початку вересня 2016 року завод «Адмірал» зробив поставку на адресу Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча клапани дросельні Dn1400 – 2шт.

Довідка: Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча найбільше підприємство з повним металургійним циклом. Роком заснування ММК ім. Ілліча вважається 1897 рік. Підприємство випускає широкий сортамент сталевих листів (холоднокатаних і гарячекатаних), труби (водопровідні, газові, бурильні та нафтопровідні). Тільки на комбінаті Ілліча випускають оцинковані листи і балони для зріджених газів. Восени 2010 року комбінат увійшов до складу Групи Метінвест.