На початку червня 2016 року завод «Адмірал» поставив на адресу Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча клапан дросельний Dn1600 Pn40.

 

 

 

 

 

 

Арматурний завод «Адмірал», будучи кваліфікованим постачальником трубопровідної арматури на підприємства Групи Метінвест, на початку 2016 роки виграв тендер на виготовлення за кресленнями замовника дросельного клапана Dn1600 Pn40.

Пройшовши процедуру узгодження і підписання договору, на початку червня 2016 року завод «Адмірал» відвантажив на адресу Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча клапан дросельний Dn1600 Pn40.

Довідка: Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча найбільше підприємство з повним металургійним циклом. Роком заснування ММК ім. Ілліча вважається 1897 рік.
Підприємство випускає широкий сортамент сталевих листів (холоднокатаних і гарячекатаних), труб (водопровідних, газових, бурильних та нафтопровідних). Тільки на комбінаті Ілліча випускають оцинковані листи і балони для зріджених газів. Восени 2010 року комбінат увійшов до складу Групи Метінвест.