Запірна арматура фланцева потрібна для того, щоб стримувати потік робочого середовища, змінювати його напрямок або перекривати в аварійних ситуаціях.запорная арматура фланцевая До таких деталей відносять фільтри, клапани, засувки, вібровставки, фланці.

У трубопроводах технологічного призначення наявність фланцевої арматури обов’язкова, так як її наявність дозволяє ремонтувати і чистити труби.

Фланцева запірна арматура характерна специфічним типом фіксації – фланцями у формі квадрата або круга, що кріпляться між собою болтами. Даний вид з’єднання використовують безпосередньо в трубопроводах промислового призначення металургійних, хімічних та інших заводів. Більш того, така арматура добре зарекомендувала себе в процесі опалення і в системах водопостачання.

Головною перевагою фланцевого з’єднання є те, що він легко витримує колосальний тиск, рух потужних потоків робочого середовища і постійні перепади температури навколишнього середовища, але при цьому абсолютно не втрачає своїх технічних властивостей.

Такий тип кріплення доцільно застосовувати в трубопроводах, діаметр яких становить понад 50 мм, а, також, в тих випадках, коли інший вид кріплення не підходить в силу складнощів монтажу деталі, а специфіка будови труб не дозволяє проводити зварювальні роботи.

Види запірної фланцевої арматури

задвижка фланцевая с ответными фланцамиЗаводи пропонують споживачам наступні види запірної арматури фланцевої:

• Засувка сталева клинова дводискова з висувним шпинделем – застосовується в якості запірного обладнання на трубопроводах для перекриття потоків пара і чистої технічної води.
• Затвор поворотний «Батерфляй» – встановлюється на магістралях в гідротехнічних спорудах.
• Кран кульовий фланцевий – призначений для встановлення на трубопровідні системи з робочим середовищем: вода, газ, пар, нафтопродукти та інші неагресивні середовища.
• Вентиль запірний прохідний фланцевий з висувним штоком і латунних золотником – служить для роботи з промисловою холодною / гарячою водою, хімічно нейтральними реагентами.
• Клапан зворотний підйомний фланцевий встановлюється на магістралі з неагресивними робочими середовищами.
• Клапан зворотній двухстулковий – призначений для запобігання зміни напрямку потоку робочого середовища на протилежне в автоматичному режимі.

В каталозі заводу «Адмірал» представлена ​​запірна арматури конструкції під фланцевий тип під’єднання до трубопровідних систем.

Переваги фланцевої арматури

клапан обратный фланцевыйЗапірна арматура фланцева має ряд незаперечних переваг. До них відноситься надійність, міцність, герметичність з’єднання, можливість багаторазового встановлення та демонтажу, використання обладнання в широкому температурному режимі.

До недоліків відносять:
• Великі габаритні розміри конструкції;
• Істотну витрату металу, трудомісткість виробництва;
• Для забезпечення герметичності існує необхідність періодично підтягувати болти.

Крім запірної фланцевої арматури виробництва заводу «Адмірал» ви, також, зможете придбати клапани, клинові, шиберні, також, дискові, щитові і трьохексцентрікові затвори, які представлені в каталозі компанії.